2703
2553
عنوان

نه راه پیش دارم نه راه پس

348 بازدید | 12 پست

بخدادیگه خسته شدم دیگه نا ندارم.شش ساله ازدواج کردم پسرم دوونیم سالشه خیلی خیلی زیاد شلوغه ازوقتی هم که بدنیا اومد شوهرم تغییرکرد وهیچ کمکی دربچه داری نمیکنه که هیچ تازشم وقتی منم میخوام بااخم بچه امو تربیت کنم مثل مادرشوهربالا سرم ظاهر میشه وبچه روازم میگیره این یکسال اخرهم منو کتکم میزنه وبددهنی وفحاشی میکنه منم تامیتونم نفرینش میکنم تاوقتیکه بچه نداشتیم شوهرایده ال بودبخدا بعدازبدنیا اومدن بچه براش کم نذاشتم واولویتم همیشه اون بود الان اخلاقش دقیقا شبیه مادرشوهراشده فقط میره ومیادمتلک میاندازه دعوامون میشه خیلی کله شق شده سنشم سی وچهاره.کسی میتونه راهنماییم کنه چیکارکنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

نه خواهر راه حل چی 

منم مشکل شمارو دارم با این تفاوت که اهل نفرین نیستم سن شوهرم  از سن شوهر شماست بیشتر و دست بزن نداره که اگه داشت مادرشو به عزاش میشوندم

دوست عزیز وقتی من توی قسمت تبادل نظر ،نظر میدم تا وقتی مخالف قوانین سایت نباشه کسی حق اعتراض نداره!!!چون اسمش تبادله نظره! من نظرم و میگم، چه بد ،چه غلط یا خوب و درست!!!من نمیتونم نظرمو طبق استانداردای تو بیان کنم و اگر فکر میکنی کامنت من صحیح نیست به راحتی میتونی جواب ندی یا گزارش بزنی...لازم به جنگ و جدل نیست
بنظر خيلي كلافه مياي هركس لازمه ب خودش برسه چندساعت درهفته فارق از بچه دازي و كارخونه بچه تون بذار ...

پسرم سه ساعت خواب بعدازظهرشه من به هرساز شوهرم میرقصم حتی روزی دوباررابطه.

2714
نه خواهر راه حل چی  منم مشکل شمارو دارم با این تفاوت که اهل نفرین نیستم سن شوهرم  از سن ش ...

بخدامنم اهل نفرین نبودم انقدبدم میومدودقیقا درموردکتک حرفای شما رومیزدم ولی چه کنم که زورم فقط به نفرین میرسه نمیخوام دعوا بزرگتر بشه نمیخوام پسرم فرزندطلاق شه.

خب عزیزم باید ببینی علت چیه. باهاش صحبت بکن. دوران حاملگی و بعد زایمانت چجوری گذشت؟

والا معمولی.فقط توخونه بمن تیکه میپرونه منم یکی دوباراخم میکنم ولی سومین بارجوابشو میدم ازش خیلی دلچرکین شدم فقط حسرت میخورم که توخونه پدریم ازهرلحاظ دراسایش وارامش بودم دوس پسرهم نداشتم سرم به درسم گرم بودازهمه نظرهم ازادبودم فقط یه لحظه ای شدازدواجم فقط توی یه ماه اشنایی وعقدوعروسی صورت گرفت.