2726

سلام دوستان اگه کسی کاربریشو میدونه بهم بگه

یا متن دقیق امضاش

ممنون میشم

إِنَّ اللّه مَعَ الصَّابِرِینَ❤اللهم عجل لولیک الفرج💚

همین اولشو یادمه.😅

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مادر حضرت علی اصغر ک از روز شهادت امام حسین و علی اصغر دیگه تو سایه ننشست.. فکر کنم این بود

آره آره

متن دقیقشو میخواستم🌹

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

می گویند بعد از واقعه کربلا تا پایان عمر هرگز زیر سایه ننشست.

یه همچنین چیزی

اسم کاربرو یادم نیست فقط یادمه از دست بچه هاش شاکی بود خیلی. میگفت خیلی میخورن

ای خدا بالاسری سیل زیر پا کن                                زینه خوب و میره لیش ز هم سوا کن🤷‍♀️
خیلی ممنونم عزیزم لطف کردی💐💐💐💐

خواهش میکنم عزیزم.😙😙

می گویند بعد از واقعه کربلا تا پایان عمر هرگز زیر سایه ننشست. یه همچنین چیزی اسم کاربرو یادم نیست ...

مرسی عزیزم😄

البته اینم بگم که از روز عاشورا تا پایان عمر رباب کمتر از یک سال شد و او از فرط اندوه جان سپرد.

ای خدا بالاسری سیل زیر پا کن                                زینه خوب و میره لیش ز هم سوا کن🤷‍♀️
البته اینم بگم که از روز عاشورا تا پایان عمر رباب کمتر از یک سال شد و او از فرط اندوه جان سپرد.

😢😔😔