2733
2734
چرخ کرده ایی که از بیرون میگیرم یه اب میکشم  چون حیوانات هم جُنُب هستن بخاطر پاکیه شرعی و البته ...

هر موقع یاد این پست میافتم، بیشتر و بیشتر به این نتیجه میرسم که این حرف مغرضانه است و بعیده که بی هدف و منظور باشه. وگرنه که خدا احکام جنابت و کلا همه ی احکام شرعی را صرفا برای انسان قرار داده.

تکیه بر کعبه بزن سر بده آوای ظهور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر موقع یاد این پست میافتم، بیشتر و بیشتر به این نتیجه میرسم که این حرف مغرضانه است و بعیده که بی هد ...

بی خیال حالا من یه چیزی گفتم هیچ غرضی هم توش نبوده 

دلیل شرعی دارم ولی توضیح نمیدم چون میدونم تو این سایت حرف از اعتقادات اخرش بدعوا ختم میشه 

ولی یه چیزی بگم؛  حرام نیست و لی اگر گوشتو اب نکشی یجوریایی یه چیزی خوردی که توش شُبهه هست و اینجوری درجات معنویت کم میشه 

یه مثال؛ مثلن اگر مگس رو داخل خونت شده و مزاحمته بُکُشی گناه نکردی ولی بعضی از بندگان خدا اینکارو نمیکنن چون به هر حال کُشتن یه موجود زنده بحساب میاد و باعث کم شدن توفیقات روحی میشع و بمرور روحت پلید میشه.یه سری از بندگان که میخوان بخدا نزدیک بشن این جور مسائل رو رعایت میکنن تا روحشون پاکسازی بشه 

این بحث خیلی پیچیده اس و بیشتر ازین نمیتونم توضیح بدم  موفق باشی دوست عزیزم 

ریپلای نکنید دوستان عزیزم 😘😘

فکر کردن کار سختیست !! برای همین اکثریت مردم «قضاوت»میکنند...
بی خیال حالا من یه چیزی گفتم هیچ غرضی هم توش نبوده  دلیل شرعی دارم ولی توضیح نمیدم چون میدونم ...

باشه متوجه شدم،خودم ازون دسته آدمایی هستم که به مسائل عرفانی اعتقاد و علاقه دارم.موارد دیگه ای که ذکر کردی شنیده بودم تاحدودی ولی این مورد را اصلا به گوشم نخورده بود،شک کردم که میخوای شُبه بندازی .حتما از یه کارشناس در این مورد سوال میکنم. مرسی

تکیه بر کعبه بزن سر بده آوای ظهور
2728

به نظرم تمیزی و نظافت از نظر هرکسی یجوره. آدم باید به کلیت جامعه نگا کنه. اینطور که بعضی از شما دوستان میگین، زندگی خیلی سخت میشه هم واسه خودمون هم اطرافیان. بعضیا اسم وسواس خودشونو میذارن تمیزی! اینطوری خیلی جاها نمیتونیم بریم. و غذای بیرون و اینجور تفریحارو کلا باید بیخیالش بشیم. و شاید حتی با حرفی دل کسیرو بشکنیم. میبینی طرف معرفت به خرج داده ، هزینه میکنه و زحمت میکشه و میزبان ما در مهمانی میشه و تمام سعی شو میکنه. فکر میکنم دور از انصاف باشه که اینطور ریزبینانه زیر نظر بگیریمش ، قضاوتش کنیم و متهمش کنیم به کثیفی!

ی بار مادربزرگم گفت دکتر برای پام پماد نوشته دیگه هفته ای 2بااار باید برم حمام     من اگ ...

منم هر ۲۴ ساعت میرفتم موهام میریزه میگن بخاطر حمام کردن زیاده الان کردمش ۳۶ تا ۴۰ ساعت 

بیشترش نمیتونم بکنم 

موهای شما نمیریزه؟؟ چیکار مبکنین بدنتون پوستش خشک نشه یا موهاتون نریزه و ریشش از بین نره؟؟؟😑

منم هر ۲۴ ساعت میرفتم موهام میریزه میگن بخاطر حمام کردن زیاده الان کردمش ۳۶ تا ۴۰ ساعت  بیشترش ...

اتفاقا اگ میخواید موهاتون نریزه باید روزی یک بار حموم برید اینو از زبان معروفترین متخصص غرب کشور میگم مطمئن باشید دلیل ریزش موهاتون چیز دیگست

پوستم ک چربه خشک شدن تو کارش نیست..

موهاهم باید از ماسک ها و شامپوهای خوب استفاده بشه تا شست و شوی هرروزه بهشون اسیب نزنه

برای در امان موندن ریشه هم زیاد زمان حمام رو طولانی نکنیدو سعی کنید در حالت نِشسته موهاتو اب بکشیدو بلافاصله بعد حمام موهاتونو شونه نکنید قبل شونه از یک سرم نرم کننده استفاده کنید تا شونه زدن سخت نشه و موهاوو ریشه شون اسیب نبینن...

2738
ماسکو شامپوهایی که استفاده‌میکنی و بهم میگی؟؟!! ببشیداا😅

اره عزیزم شامپو داو ماسک موی حمام بیول

شامپو هربار ک تموم میشه عوضش میکنی ی نمونه دیگ بگیر مثلا بار بعدو لورئال بگیر

2706