2733
2734
عنوان

بهترین فیلم کره ای

| مشاهده متن کامل بحث + 30422 بازدید | 122 پست
خواهش میکنم عزیزم الان رفتم لیستمو دیدم اینا هم بودن Black   تخیلی جنایی معمایی درام ذه ...

ممنون عزیزم حتما می بینم😘😘😘😘

خدایا ،ای کاش انقدر اب داشتم تا اتش جهنمت را با ان خاموش می کردم،و انقدر اتش داشتم که بهشت را با ان به اتش می کشیدم،تابندگانت تو را فقط به خاطر خودت دوست بدارند نه به خاطر بهشت و جهنمت🤗🤗🤗😍😍😍😍😍😚😚😚
خب من نسل خورشید رو تموم کردم بد نبود 😕

ممنون

خدایا ،ای کاش انقدر اب داشتم تا اتش جهنمت را با ان خاموش می کردم،و انقدر اتش داشتم که بهشت را با ان به اتش می کشیدم،تابندگانت تو را فقط به خاطر خودت دوست بدارند نه به خاطر بهشت و جهنمت🤗🤗🤗😍😍😍😍😍😚😚😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سریال های دیگه👇👇 ترشح عشق اون دختر 200 سالشه منو بکش و خلاصم کن شش اژدهای پر ...

ممنون😘😘😘

کی پاپری استارتر😍😍😍؟؟؟ چه عالی چه عجب یه کی پاپر تو نی نی سایت پیدا شد فکر میکردم فقط خودمم😀😀

البته نه خیلی زیاد ولی تو سایت کی پاپر زیاده

2728
سریال تو زیبایی عاشقشم 😍،عاشقان ماه ،یک بوسه شیطنت امیز،پسران برتر از گل

همرو دیدم خیلی قشنگن

مخصوصا عاشقان ماه🤩🤩😘😘😘

2738
گوبلین ..فقط اخرش لوس میشه .  خند در وایکیکی ...کینچانا کینچانا 🤣

واااای گوبلین من قسمت آخرش یک ساعت به مهنای صورت اشک ریختم😐

بهترین سریال I remember you 

تا حالا ۴-۵ بار دیدم بازم هر بار که می‌بینم تازگی داره واسم

نامه ای به خودم : خودِ عزیزم ، سلام ❤ خیلی بهت بدهکارم ... بخاطر بها دادن به آدمای بی وُجود ... بخاطر حروم کردن تو و احساساتم واسه آدمای بی ارزش ... بخاطر وقتایی که باید صرف تو می‌کردم تا حالت خوب شه اما بخاطر آدمای نامرد خرابش کردم و مریض بودم ... لطفا منو ببخش ❤ از امروز داستان متفاوته 🙃💙 ۹۷/۰۵/۱۴ ||||||||||||| اگر ازم بپرسین زیباترین ، حکیمانه ترین و پرمفهوم ترین جمله ای که خوندی چیه ، پاسخ من به شما این جمله ی پروفسور حسابی هست : " حاصل ضرب توان در ادعا ، همواره مقداری ثابت است ! هر قدر که توان بیشتر باشد ، ادعا کمتر است و بالعکس " 😊

نسل خورشیدم ۳ بار تا حالا دیدم

اونم خیییییلی قشنگه 

واقعا قشنگه 

نامه ای به خودم : خودِ عزیزم ، سلام ❤ خیلی بهت بدهکارم ... بخاطر بها دادن به آدمای بی وُجود ... بخاطر حروم کردن تو و احساساتم واسه آدمای بی ارزش ... بخاطر وقتایی که باید صرف تو می‌کردم تا حالت خوب شه اما بخاطر آدمای نامرد خرابش کردم و مریض بودم ... لطفا منو ببخش ❤ از امروز داستان متفاوته 🙃💙 ۹۷/۰۵/۱۴ ||||||||||||| اگر ازم بپرسین زیباترین ، حکیمانه ترین و پرمفهوم ترین جمله ای که خوندی چیه ، پاسخ من به شما این جمله ی پروفسور حسابی هست : " حاصل ضرب توان در ادعا ، همواره مقداری ثابت است ! هر قدر که توان بیشتر باشد ، ادعا کمتر است و بالعکس " 😊
نسل خورشیدم ۳ بار تا حالا دیدم اونم خیییییلی قشنگه  واقعا قشنگه

ممنونم 

منم خیلی تعریفشو شنیدم هنوز ندیدم

2706