2726
عنوان

ماماني هاي ارديبهشت ٩٨

| مشاهده متن کامل بحث + 49307 بازدید | 10232 پست
يه دفعه همه رو با هم بگي نزنه زيرش  ببين اخلاقش چه جوريه اگر نميكنه اين كار رو از با ارزش ترين ...

اره

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.
ولي ميدونم هيچ وقت زندگيمون عين قبل نميشه  ١٠٠ بار پرسيدم چي كم گذاشتم گفته تو همه چيزت عاليه ...

حماقت كه براي يك لحظه شه

صد در صد مثل قبل نميشه 

ولي مثل قوري ميمونه كه ميشكنه، شايد نتوني ديگه توش چايي دم كني ولي ميتوني چسبش بزني و توش گل بكاري ، همه هم ميگن به به چه قشنگ ، 

يه مدت به عنوان گلدون ازش استفاده ميكني بعد ديگه هر وقت دلت رو زد بدون اينكه نيازي بهش داشته باشي ميندازيش سطل آشغال

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خودم به درك ولي موندم با ميركا چيكار كنم  دلم خونه  اصلا فكرش رو نميكردم  بنظرتون ...

وای معذرت میخوام ینی خاک تو سر بعضی مردا و زنای بیشعور. اخه این چ کاریه میکنن. نمیدونم چی بگم واقعا 

حتما باید یه ترسی بندازی به جونش وگرنه پرو میشه میگه اینکه چیزی نگفت.... یک راست نمیرفتی شهرستان به خانوادش میگفتی بیان بهشون میگفتی. تصمیم سختیه خدایشش😒لعنت به این دوره زمونه پست فطرت

بچه ها من از شوهرم خيانت ديدم امشب و حالم خيلي بده بدجوري دعوامون شد  من وسايلم رو جمع كردم ك ...

چه بد واقعا خشکم زد 😐 بخاطر اینک بارداری خیلی مردها تو این دوران اشتباه میکنن و درک اینو ندارن ک بچه اونا هم هست 

الان بارداری و اونم اخرماه بارداری درسته خیلی سخته ولی بخاطر بچه هم شده آروم باش تا ب دنیا بیاد بعد یه تصمیمی بگیر 😔

خداجووونم شکرت بخاطر معجزه زندگیم دختر نازم❤🧚🏻‍♀️🤲اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم😍
داغونم  واقعا نميدونم بايد چيكار كنم  حالم بده.  هر لحظه حرف هاشون مياد تو ذهنم مي ...

استارتر عزیز همین الان پدرومادرشو بگو وهمه چیو براشون تعریف کن وگرنه ازروش که بگذره شوهرتم ترسش میریزه و هم کارشو ادامه میده وهم چیزی به نامت نمیکنه وبه پدرو مادرشم میگه که میخواد همه چیو به نامش کن وبرای همین این حرفارو برام دراورده با این شرایطی که مدرکم نداری تا ماجراتازس فقط به پدرومادر خودش بگو حتما.

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.
داغونم  واقعا نميدونم بايد چيكار كنم  حالم بده.  هر لحظه حرف هاشون مياد تو ذهنم مي ...

اي بابا بميرم برات من شنيدم سردرد گرفتم تو چي كشيدي اونم با اين وضع😔يعني نميفهمه تو حامله اي و نزديك زايمانته و احتياج به آرامش داري و قراره بچتون رو با كلي فداكاري به دنيا بياري 

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
تا ساك ميركا رو جمع كردم داشت دق ميكرد  خيلي عصباني شده بود

واقعا نميدونم چطور ميشه راهنماييت كرد چون تو الان بارداري و هر كاري نميشه كرد وگرنه ميگفتم برو درخواست طلاق بده هم مهريه تو بگير هم آبروشو ببر ولي الان قضيه فرق داره شايد بخاطر ميركاهم كه شده مجبوري يه فرصت بهش بدي در عين اينكه از همون اول همه چيز رو سفت و سخت بگيري

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
توروخدا برام دعا كنين  دارم دق ميكنم  خدا چرا منو امتحان ميكنه  نميدونم چيكار كنم& ...

شايد بهتره (البته خودت شوهرتو بهتر ميشناسي كه راضي به اينكار ميشه يانه)همه اموالشو+حق طلاق و حضانت بچه رو ازش بگيري و بهش بگي فقط بخاطر بچمون بهت يه فرصت ميدم و (به نظرم به هيشكي نگي كه حداقل ترس از آبرو رو حداقل داشته باشه)تهديدش كني اينبار جزاي خيانتت اموالت بود دفعه بعد بي آبروييت جلو خانواده و مردمه

2706