2726
عنوان

ماماني هاي ارديبهشت ٩٨

| مشاهده متن کامل بحث + 49307 بازدید | 10232 پست
آره خون، نه نمیخواد اتفاقا صبحانه باید خوب بخوری که نی نی تکون بخوره😍

عزيزم هزينه آز و سونو چندشد؟!

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.
اووووف قربونش برم تكون هارو بهت نشون ميده؟!؟! از كي بايد وقت گرفت؟!

اولش نه اندازه گیری میکنه بعد دستاش و صورت اینا رو نشون میده من دو روز قبلش وقت گرفتم

سونو شد 250

آزمایش فکر کنم 80

جانی و دلی ای دل و جانم همه تو 💖👶👫💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها من مادرشوهرم اصلااااا بهم زنگ نميزنه حالمو بپرسه 

عجيب نيس؟!؟!؟! 

مادرشوهراتون ميزنگن؟!؟! 

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.
2728
شمالي ها يه خرده سردن تو اينجور روابط 

اخه مادرخودم و خانواده خودم شمالي هستن 

يخدا روزي چندبار زنگ ميزنه 

ميگه خواهر ميخواد بياد مامانم داره كلي غذا درست ميكنه بدع بياره 

اخه همسر من تك فرزند و ني ني من از هر دو سمت اولي هس 

يعني اصلا براش مهم نيس؟!؟! 

منم اصلا زنگ نزدم بهش

بچه ها من مادرشوهرم اصلااااا بهم زنگ نميزنه حالمو بپرسه  عجيب نيس؟!؟!؟!  مادرشوهراتون مي ...

عزیزم بزنگه عجیبه

دلم میخواهد یک دختر داشته باشم💖دختری با موهای بلند مشکی و چشمهای درشت خندان؛اسمش رابگذارم "گیسو" هروقت دلم آشوب بود بنشانمش روی زانوانم وگیسهایش راببافم تا قلبم آرام گیرد.حالا که فکرش را میکنم دلم میخواهد"باران"هم داشته باشم.دختری لاغر و قدبلند که با صدای مخملی برایم شعربخواند.یک دختر تپل و مهربان با گونه های سرخ و گرد هم میخواهم.اسمش رابگذارم"راحیل"و موهایش راباشامپوی سیب بشویم تا حسودی موهای طلایی خواهرش"گندم" رانکند.آدم برای دختری با موهای طلایی جز گندم چه اسمی میتواند بگذارد؟!معلوم است؛"خورشید" اصلا خورشید باید اولین دخترم باشد وهرصبح که چشمهایش راباز میکند ببیند خواهرش"شبنم" زودتر از او سماور راروشن کرده "شادی"رابیدار کرده و به"نسترن"رسیده.دلم میخواهد درحیاط خانه ام"ترانه"بخواند و "بهار"برقصد..."نگار"م خودش را لوس کند ومن به هیچکدام نگویم روز تولد خواهرشان "الهه"مجذوب چشمهایش شده م.دلم چقدر دختر میخواهد...روزهایم بی "سحر" شبهایم بی"مهتاب"آسمانم بی"ستاره"وزندگی بدون"افسانه"ممکن نیست.تازه یک"ساقی"هم میخواهم تاسرم راگرم کندو"همدم"تا درد دلهایم رابرایش بگویم."رویا"میخواهم تا انگیزه زندگیم باشد و "آرزو" که دلیل نفس کشیدنم...دلم میخواهد یک دختر داشته باشم.دختری که خودم راتوی چشمهایش و آرزوهایم را روی پیشانیش ببینم.هیچ اسمی توصیفش نکند.همه چیزباشد و هیچ نباشد.از هرقیدی آزادباشد ودرهیچ ظرفی جانشود.رهای رها باشد.آری؛انگار دلم میخواهد دخترم"رها" باشد💖💖💖
نمیدونید چیکارکنم بهتر شه؟ قرص دمیترون هم استفاده میکنم

يكي از دوستان تو اين تاپيك گفت دكترش ميگه موز رو بزار تو فريزر تا يكم خودشو بگيره و خنك بشه بخورش

2706