2733
2734
عنوان

۵ روزه بچم تب داره😢😢😢

583 بازدید | 12 پست

بچم یکسالشه... ۵ روزه تب و استفراغ و یبوست داره ... بعد این دکتر اون دکتر بالاخره یکیشون گفت بچه گوش چپش عفونت داره... آموکسی سیلین داد واسش...

تبش هی میره رو ۳۹ ما هم با شیاف و پاشوره میاریمش پایین

ولی یه سوال دارم از خانمای باتجربه ... 

بچه وقتی تب میکنه تا چه حد بی حالیش عادیه؟

بچم اصلا نمی ایسته .. نشستنشم به زور میشینه ولی چند ثانیه بعدش از پشت میافته ... اصلا راه نمیره ..‌ انگار پاهاش خشک شده...

نگاهشم خیلی بده... تو چشماش که نگاه میکنی انگار تو هپروته...

همش دهنشو حالت جویدن میزنه به هم

خیلی نگرانم... مگه یه عفونت گوش باید تا این حد بچه رو داغون کنه؟

❤  

نمیخوام نگرانت کنم ولی اینا طبیعی نیست پیش یه دکتر دیگه هم برید ولی کم آبی هم باعث میشه بچه سرپا نتونه وایسه بیحال میشه تامیتونی مایعات بهش بده

زندگیه دیگه آدم میسازه تقدیرمیخنده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اینکه میگی نگاهش بده برا پسر منم موقع تب پیش اومده 

من برا تبش تا 39.5 فقط پاشویه میکنم اگه دیدم با اینا پایین نیومد پروفن میدم

بعد برا دندونش نیست ؟آخه اگه برا دندون باشه وقتی آنتی بیوتیک میدی بچه بدتر میشه 

مایعات زیاد بده بخوره شیر بادوم براش درست کن که مقویه 

عفونت گوش خیییلی بد ...منم پسرم دو روز تب کشید قبل دکتر رفتن دوتا شیشه چرک خشکن داد خورد...همش ایبروفن میدادم واس تب..خوب شد ....مایعات زیاد بده ....

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

فقط برو متخصص.دورازچون تشنج نکنه

خدااا جونم منو پسرم توروداریم😇.خدایا ممنونم که مادر شدم ...در اوج ناباروری و نا امیدی امام رضا حاجتمو داد بعداز 2تا سقط..تیکر تولد یکسالگی پسرم.((گرنگهدار من انست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد))خداااااااااا جونم شکرت.هزاران هزار بار شکرت بخاطر هدیه باارزشت..خدااااااااااااااااااا خیییییلی دوست دارم..وقتی نا امید بودم مامان نمیشم مامانم کردی وقتی پسرم تو 6روزگی افتاد همه ناامید بودن اما تو ناامیدم نکردی..خداااااااا تو خیییییییلی خوبی..خدا تو بهترینی ..😇😇خدا چی جور بگم دوست دارم..هرکس میخواد حاجت بگیره فقط صبر صبر.و توکل بخداااااا....و ناشکری نکنید.خدااااااااااا خیییییییلی خوبی..عشقمی..وقتی پسرم برای اولین بار تو چشام نگاه کردو خندید تو عمق چشاش خداااااااا جونم تو رو دیدم..عااااااشقتم ..خداااااااااا پسرمو به خودت میسپارم تا ابد کنارش باش.😇😇😍😘🙏🙏
2738

دختر منم گوشش التهاب داشت همش تب می کرد تیر و مرداد ماه رو همش دکتر بودیم دو دوره انتی بیوتیک خورد تا خوب شد

ولی این علائمی که گفتی یکم شدید هست نمی خوام استرس بدم ولی دوباره دکتر ببری بهتره

آدم خانه اش یک جاست،دلش هزار جای دیگر............ 

اولا تب پنج روز خطرناکه

بعد اینکارایی که میگم و بکن

اول به هیچ عنوان فعلا لبنیات نده

اولین کار یه شیشه بردار توش پره گوشت گوسفند و هفت هشت تا سیر بریز درشو محکم ببنده بزار تو یه قابلمه که توش اب قبلا ریختی و داره میجوشه هر چقد اب انداخت تو شیشه بده بچت بخوره تو روز دو بار اینکارو کن

هلو فوری تب و میاره پایین بگیر بهش بده

پونه  کوهی عفونت و خشک میکنه

تا میتونی مایعات بده

احتمال زیاد باید پسرتون بستری شه

حتما حتما ازمایش خون و ادرار بده

ولی اگه گفتن بستریش کن اینکارایی که من گفتمم انجام بده

بگو واست بیارن بیمارستان

اهان چهار گل هم از عطاری بخر تب و میاره پایین و یبوستم ازبین میبره

پسرت اگه همینقد بیحال پیش بره خدای نکرده تشنج میکیره

ببخشید اینقد راحت میگم چون مجبورم که متوجه اوضاع شی