2703
2553

سلام اینا ذخیره تخمدانشون باید خوب باشه؟ینی اگر زیر یک باشه دکتر دیگه این روش رو بهشون پیشنهاد نمیده؟ینی دیگه زمانی نیست و نباید ریسک کنن؟

خواهش میکنم اینایی ک اینطوری باردرشدن یا درحال تلاشن بیان بگن ذخیره تخمدانشون چنده

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان

من متوفورمین و لتروزول دادن بهم روز 12 پریودی زیاد داشتم سه تا 11 و یه دونه 10 داشتن بزرگ میشدن روز 15 پریودی هم دوتا داشتم سمت چپ 13 و 14 فردا میرم ببینم چی میگه دکترم ولی من سیکلام طولانیه

psychometrist.ir  (تست های شخصیت و روانشناسی و پرسشنامه  ) 
من متوفورمین و لتروزول دادن بهم روز 12 پریودی زیاد داشتم سه تا 11 و یه دونه 10 داشتن بزرگ میشدن روز ...

آزمایشamh ذخیره تخمدانتون چنده؟

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من متوفورمین و لتروزول دادن بهم روز 12 پریودی زیاد داشتم سه تا 11 و یه دونه 10 داشتن بزرگ میشدن روز ...

پلی کیستیکی؟

شما در چه مرحله ای هستین

من دوسال پیش سونو دادم گفتن pcoمتفورمین دادن الان یکسال و چهارماه بود که متفورمین میخوردم و تا بحال سونو فولیکول ندادم و قرص محرک و تقویت تتخمک نخوردم و الان ذخیرم پایینه میگن اصلا pcoنیستی نمیدونم دیگه خسته شدم متفورمینمم قطع کردم

2714
من دوسال پیش سونو دادم گفتن pcoمتفورمین دادن الان یکسال و چهارماه بود که متفورمین میخوردم و تا بحال ...

نه قطع نکن بخور سونو واژینال بده عزیزم من فک میکردم تخمک گذاریم روز 12 سیکلمه ولی ظاهرن 17 18 سیکلم تخمک گذاری میکنم

شاید روز تخمک گذاریت اشتباه 

psychometrist.ir  (تست های شخصیت و روانشناسی و پرسشنامه  ) 
نه قطع نکن بخور سونو واژینال بده عزیزم من فک میکردم تخمک گذاریم روز 12 سیکلمه ولی ظاهرن 17 18 سیکلم ...

پارسالم سونو واژینال دادم بازم گفتن pcoولی امسال آزمایش amhدادم گفتن ذخیره تخمدانت پایینه اگه زیاد باشهpcoمیشه،از دکترا خستم از همه چی خسته شدم این دکتر جدید رفتم گفتن متفورمین دیگه نخور pcoنیستی اصلا.

گفتن آی یو آی کنم ولی ذخیرم پایینه میترسم نشه و ذخیرم الکی هدربدره