2726

نمیدونم چه مرگمه اون موقع تو اون موقعیت خیلی حالم خوبه شاید به ارگاسم نرسم ولی لذت میبرم ولی بعدش که تموم میشه مثلا فرداش که میبینمش نمیدونم چرا عصبی میشم یه جورایی ازش بدم میاد.شماهم همین حسو دارین؟حالا نمیدونم هورمونام بهم میریزه یا غیر عادیه؟اخه همه جا میشنیدم میگفتن بعد رابطه عشق بیشتر میشه ماله من چرا برعکسه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

احتمالا تاثیر چیزاییه که شنیدی و ربط به مسائل جنسی داشته اما بار منفی داشته ، موضوعاتی مثل تجاوز و... واین تاثیر تو‌ناخودآگاهت مونده

دهنتو ببند... دددهنتووو ببنند ... با شما نیستم با خودمم که یادم باشه غر نزنم، حرف بد نزنم، ایراد نگیرم ، انتقاد نکنم، نصیحت نکنم...اگه از چیزی ناراحت شدم فقط حق دارم به راه حل فکر کنم 😊
میگم که تو اون وضعیت حالم خوبه رضایت دارم ولی فرداش اخلاقم بد میشه

منم شنیدم بعضیا برعکسن و بعدش بداخلاقن

خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"

نميتونم درك كنم اين تاپيكو😑

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706