2737
2734

غربالگری اولم مشکلی نداشت حالا اگه دوم رو نرم خیلی خطر داره البته آنومالی رو میرم ولی آزمایشش رو شاید نرم در ضمن نسبت فامیلی با همسرم داریم

سلامتی چشاش که چشامو رو همه چشا بست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اخه چرا نری سونوگرافیشو حتما برو ریسک داونت تو ان تی چند بود اگه 1000 به بالا باشه فقط سونو کافیه

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
2731
اخه چرا نری سونوگرافیشو حتما برو ریسک داونت تو ان تی چند بود اگه 1000 به بالا باشه فقط سونو کافیه

سونو میرم گفتم آزمایششو نرم 

سلامتی چشاش که چشامو رو همه چشا بست

سونورو برو ازمایش لازم نیست 

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤
2738

اگر خدایی نکرده زبونم لال بچت توی سنو غربالگری مشگلی داشته باشه دکترا میگن سقط کن در صورتی که مراجع سقط جنین رو قبل از هفته ۱۳بارداری مجاز میدونن

تو دلت خالی نشه اصلا

اما به نظر من غربالگری دوم بی خوده چون یه چیزی در میارن و تا اخر بارداری با استرس باید باشی