2703
2553

اگه صب زدی  شبش اقدام کن

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان زدم یه خط پررنگ یه خط کم رنگ افتادچیکارکنم به نظرت؟

شب اقدام کن عزیزم برا منم همونجوری بود اقدام کردیم هم امشب هم پس فردا شب ...حامله شدم

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2720
به سلامتی عزیزم.مبارک هاباشه خوشگل خانم.دختره یاپسر؟

مرسی عزیزم هنوز معلوم نیس ۵ هفتمه😄هفته بعد میرم سونو قلب دعا کن  قلب نی نیم بتپه😘

انشالله توام بزودی مامان میشی

امروزروز14 ام هست.یعنی 16ام هم اقدام کنم عزیزم؟

اره اره حتما...البته برا من ۱۸ سیکلم مثبت شد هم ۱۸ هم ۲۰ اقدام کردم

2714
فداتشم ممنون.خانم هابازم کسی تجربه ای داره بگه.خیلی کم تجربه ام

عزیزم اینکه تاریخ تایین کنی درست نیست و خودت بیشتر استرس میگیری و استرس باعث میشه بارداری صورت نگیره.خیلی ریلکس مثل ماه های قبل هروقت دوست داشتین رابطه داشته باشین ولی خب میگن دوران تخمکگذاری درصد بارداری بالاست.ولی کلا چون تصمیم دارید باردار شی از امشب که روز 14 هست یک شب در میون اقدام کنید انشالله خبر بارداریت را بدی عزیزم.

تو نت سرچ کن روزهای ممنوعه برای بارداری را یاد بگیر ک اون شبا انجام ندید.بسم الله قبل رابطه یادت نره

شب اقدام کن عزیزم برا منم همونجوری بود اقدام کردیم هم امشب هم پس فردا شب ...حامله شدم

روز چندن پریودیت کیت تخمک گذاری زدی مثبت بود چون من هربار زدم فقط یه خط افتاد

🥰وقتی فهمیدم لایق بهترینهام که خدا دخملمو بهم داد🥰🙏خدایاااااا شکرت🙏