2733
2734
عنوان

تو روح سازمان سنجش سهمیه ای

330 بازدید | 38 پست

درصدامو اشتباه زدا زنگ زدم صد بار درستش کردن اما ترازا رو دست نزدن.باززنگ زدم میگن همین که هست ماکه نمیتونم برای همه توضیح بدیم منم گفتم ایشالا درشو گل بگیرن.اعصابم داغون انگارکه نه انگار کلی وقت و هزینه میزاری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم ب قول اقایون همینه ک هست من ک حلالشون نمیکنم هیچ وقت حقمو بیست سال پیش خوردن وگرنه منم الان ی کسی بودم برا خودم گریه های اون روزام انشالله نصیبشون بشه زحمت بکش بکش اونوقت😢😢😢😢خدا ازشون نگذره ک تمام زندگیمون و نابود کردن

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
2738
عزیزم ب قول اقایون همینه ک هست من ک حلالشون نمیکنم هیچ وقت حقمو بیست سال پیش خوردن وگرنه منم الان ی ...

منم نمیگذرم.درصد10درصدو میکنه50 بعدمیگه ترازش همینه خوب این تقلب نیست عملا توکارنامم دست بردن

اونوقت دوستم بانصف درصدای من باسهمیه جانبازی پدرش روزانه اصفهان قبول میشه.این مملکته

خاک بر سرشون با سهمیه هاشون...

زیبایی فقط جلب توجه میکنه❤اون چیزی که قلب رو تسخیر میکنه شخصیته❤💜💚

لعنت به این سهمیه هاکه زندگی من وشوهرم ودخترم رونابودکرد

خدالعنت کنه اون که سهمیه روتواین کشورباب کرد

بابامابخداراضی هستیم کل کشورروبنامشون بزنن اماتلاش مابیچاره هاروبه بادندن

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
اشتباه میکنی فقط سهمیه شانس هم نداشته باشی با سهمیه لوک خوش شانس میشی

پس چی میدونی سهمیه چقد تاثیر داره دختر عمو ی من ۲۵ درصد داشت با اینکه زیادم درس نمیخوند الان پرستاری درومد

2706