2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با گوشت چرخ کرده مرغ درست میکنم

اما بهش نمیگم کتلت میگم کباب مرغ

مثل همون کباب تابه ای که با گوشت چرخ کرده درست میکنی

اونم درست میکنم

پیاز رنده شده

نمک

زردچوبه

فلفل 

گوشت مرغ چرخ کرده

Khatoon_1360@ پیج اینستا لطفا فالو کنید💜
2731

من دو مدلشو درست کردم

هم میتونی سینه مرغو اب پز کنی ریش ریش کنی باه یه سیب زمینی رنده ریز و پیاز بزرگ و پودر سیر یکپ پودر جوزهندی و زردچوبه و به تخم مرع قاطی کن سرخ کن

میتونی گوشت سینه رو خام چرخ کنی با همین مواد قبلی قاطی کنی سرخ کنی

امام جواد(ع):هرکه به غیر خدا رو کند،خداوند او را به همان واگذارد(بحارالانوار ج ۷۵ ص۳۶۳)

یکی از کاربرا یه غذا دیگه با مرغ درست کرده بود (مرغ چرخ شده با کدو و...) گزاشته بود تو فر با پنیر پیتزا میگفت که خوب نشد مرغ خیلی خشکه به نظرم کتلتشم خوشک میشه

از نشونه های دوست داشتن اینه که وقتی می بینیش نتونی جلوی لبخند زدنتو بگیری                                                                                              گفتند که او عاشق گیسوی کنمد است.              موهای من از عصر همان روز بلند است
2738

من واسه خودم من در اوردی درست کردم همه عاشقش شدن بعدا عکسشو میزارم ولی کار سختی نیس ک مرغو چرخ کرده و هرچی ادویه ک تو خونه داشتم بش زدم😄دارچین زنجبیل پودر سیر جعفریم ریختم ی سیب زمینیم رنده کردم ابشو گرفتم و ی نصف قاشق زیره سبز و نصف قاشق گشنیز ارد کردم بهش اضافه کردم طعمشو عالی میکنه بعدم سرخش کردم 

قد:159/وزن شروع:70/وزن فعلی:58/وزن هدف:55/شروع:1دی97    

ما رشتی ها کوکوی مرغ درست میکنیم یه مفدار مرغ مثلا 4 قسمت از 8 قسمت مرغ رو با نمک و پیاز و سیر و زردچوبه میپزیم وقتی کامل پخت. دو سه قاشق از اب مرغ باید باقی بمونه مرغ رو ریش میکنیم بهش سه قاشق پیاز داغ تازه سرخکرده اضافه میکنیم پیاز داغ رو چشمی میریزم ولی باید به اندازه باشه اگه کم بریزی خوب نمیشه 

2706