2737
2734

بیاین دور هم بهترین آهنگی که دوست داشتیم و مورد علاقمونه رو معرفی کنیم شاید بقیه هم دانلود کنن خوششون بیاد😊

زندگی خیلی خیلی به کام ماست😍منتها نه خودش....چیزش😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فعلن این سه تا یادم خیلی قدیمین ولی خب دوسشون دارم اسمونم تاره...لالالالای لا هومن...دلم گرفته دوباره هوای تو را داره

ما باید حقیقت را می‌گفتیم.و حقیقت این بود: «نه، اصلاً حالم خوب نیست.»اما هیچکس نمی‌دانست چطور با شنیدن این حقیقت کنار بیاید، بنابراین ما راه‌های دیگری برای بیان آن پیدا کردیم...و از هر جایگزین دیگری استفاده کردیم: موادمخدر، مشروبات الکلی، مواد غذایی، پول، بازوهای‌مان، بدن‌های دیگر. ما به حقیقت خود، به جای صحبت کردن از خود غیرواقعی‌مان، عمل کردیم و گند همه‌چیز درآمد!اما ما فقط می‌خواستیم صادق باشیم
2738
خودم اولیشو بگم آهنگ نمیزارم که برگردی از مجید خراطها.... من خعلی میدوستم این آهنگو😍😍

مجید خراطها ک عشقه همه اهنگاش

ما باید حقیقت را می‌گفتیم.و حقیقت این بود: «نه، اصلاً حالم خوب نیست.»اما هیچکس نمی‌دانست چطور با شنیدن این حقیقت کنار بیاید، بنابراین ما راه‌های دیگری برای بیان آن پیدا کردیم...و از هر جایگزین دیگری استفاده کردیم: موادمخدر، مشروبات الکلی، مواد غذایی، پول، بازوهای‌مان، بدن‌های دیگر. ما به حقیقت خود، به جای صحبت کردن از خود غیرواقعی‌مان، عمل کردیم و گند همه‌چیز درآمد!اما ما فقط می‌خواستیم صادق باشیم
فعلن این سه تا یادم خیلی قدیمین ولی خب دوسشون دارم اسمونم تاره...لالالالای لا هومن...دلم گرفته دوبار ...

آهنگ دلم گرفته خیلی قشنگه منم دوسش دارم

زندگی خیلی خیلی به کام ماست😍منتها نه خودش....چیزش😕
2706