2726
عنوان

مخالفت خانواده

136 بازدید | 3 پست

سلام دوستان

احتمالا بعد از محرم صفر ،خانواده دوست پسرم بیان خاستگاری

اولا ک خوده خانوادش زیاد تمایل ندارن چون پدرامون باهم مشکل دارن و از لحاظ مذهبی یکم سختگیر تر از خانواده مان

پدر من خیلی مغروره،و پدر اون ب شدت غده

همسایه بودیم چند سال مادرامون تقریبا باهم مشکل ندارن ولی بار ها پدرامون بحث کردن

ما از لحاظ مالی از اونا یکم بهتریم،خانواده ما به راحتی پول خرج میکنن ولی اون پدرش واقعا خسیسه ولی خودش اینجوری نیست

و همیشه میگه میخوام جای پسر نداشته خانوادت باشم

من نمیدونم بعد مخالفت بابام چیکار کنم،دلایل مخالفت بابام اولا همون ک از باباش ب شدت بدش میاد و دوما ک وضعیت مالیشون و سوم اینکه چون ی بارم سال کنکورم مطرح کردن بابام فک میکنه حواس منو پرت کردن اون سال

دو ساله باهاشم.

مامانم همش میگه موقعیتای بهتر هست

۲۰ سالمه

دلم نمیخواد بابام ناراحت بشه ولی چیکار کنم

نظر شما چیه دوستان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هنوز سنت خیلی پایینه برای تزدواج عجله نکن فکر نکن بری سر خونه و زندگیت ، زندگیت گل و بلبل میشه خانواده طرف یه عمر باید باهاشون بری و ببای بعد ازدواج دیگه نفری هات تموم میشه و با خانوادش در تماسی مرتب و ممکنه کدورت و مخالفتها تو زندگیت تاثیر بزاره و اذیت بشی ، خانواده خیلی نقش مهمی داره یه پسر هم هبچ‌وقت از خانوادش نمیگذره تازه بعد ازدواج بیشتر وابسته خانوادش میشه دوره عشق و عاشقی برای الانتونه بعد ازدواج تو میمونی یه دنیا مشکلات پیش روت اون موقع دیگه عشق و عاشقیتون میره ته های دلتون و تو میمپنی و مشکلاتت

2728