2737
2734
عنوان

درمان گودي جاي جوش با زنجبیل!!؟؟؟

21036 بازدید | 19 پست

سلام 

دوستان کسي با زنجبیل گودی جاي جوش رو درمان کرده ؟؟یکي از اشناهامون گفت خیلی خوبه و خودش نتیجه گرفته من چندتا کوچیک رو گونم دارم ولی واسه اون خیلی شدید بود کمتر شده دو روز دارم میزنم احساس میکنم ی خورده جمع شدن شما تجربه ای ندارین ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پودرش و با اب جوش و عسل مخلوط میکنم عسل سوزششو کمتر میکنه خالی زدم خیلی میسوخت نیم ساعت میزارم بمونه

بادبزن صورتتو دیگه نمیسوزه

فتنه ها در سر دین و وطن است*این دو لفظ است كه اصل فِتَن است*صحبتِ دین و وطن یعنی چه؟*دینِ تو،موطن من یعنی چه؟*همه عالم همه كس را وطن است* همه جا موطنِ هر مرد و زن است
2731
اره دیشب جلوی کولر نشستم بهتر بود ب نظر شما خوبه؟

من جوشام لك میذارن، گود نمیشن 

چند بار زدم 

جوشام خیلییییی كمتر شدن 

دیشب بعد از.دو ماع زدم دوباره،شوهرم اومد( نمیدونه من چی میزنم) گف شفاف شده پوستت

فتنه ها در سر دین و وطن است*این دو لفظ است كه اصل فِتَن است*صحبتِ دین و وطن یعنی چه؟*دینِ تو،موطن من یعنی چه؟*همه عالم همه كس را وطن است* همه جا موطنِ هر مرد و زن است

من مدتي هست ماسك عسل و دارچين و آبليمو ميزنم،پوستو معركه ميكنه.البته گوديِ جايِ جوش گمان نميكنم به جزو روشهاي ليزري و درمانيِ ديگه از بين بره

تيكرِ  روزشماري براي مامي شدنمه،ي گلُ پسر و ي پرنسس توو يكي از همين روزا خدا ميزاره توو دامنم،الهي آمين.به دعاي تك تكتون نياز دارم عزيزانم❤️😘
2738
من مدتي هست ماسك عسل و دارچين و آبليمو ميزنم،پوستو معركه ميكنه.البته گوديِ جايِ جوش گمان نميكنم به ج ...

چند دقیقه میزاری بمونه؟شمام جای جوش داری ؟

من گودی چندتاس بیشتر لک شدن 

من یه هفته ای هست رژودرم دارم میزنم سه تا جای جوش رو گونه ی سمت چپمه خیلی ضایع هست تو این یه هفته ک تغییر نکرده😐

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان/ هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/ این هم نفسی، چه حس و حالی دارد/ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
من یه هفته ای هست رژودرم دارم میزنم سه تا جای جوش رو گونه ی سمت چپمه خیلی ضایع هست تو این یه هفته ک ...

من ضدلک اوریاژ زدم اصلا تاثیر نداشت فقط پوستمو چند درجه روشن کرد ب نظرم همین درمانای طبیعی بهتر باشه

2706