2410
2553
عنوان

پیشنهاد به اعضای نی نی سایت

238 بازدید | 38 پست

بچه ها بیاین ازین به بعد هرکس هنری چیزی بلده با بچه های اینجا به اشتراک بزاره حالا با ی کلیپ کوتاه یا دستور و عکسش، بعنوان مثال  روبان دوزی /گلدوزی /ویترای/ پتینه/معرق/باتیک/خلاصه هرچیزی بلده بزاره تا هم بقیه یاد بگیرن هم حداقل یه نفعی داشته باشه براشون

من قالی بافی بلدم و اگه استقبال بشه سر فرصت فیلم میگیرم میزارم

گر تن بدهی دل ندهی کار خراب است/چون خوردن نوشابه که در جام شراب است/گر دل بدهی تن ندهی باز خراب است/این بار نه جام است و نه نوشابه سراب است/اینجا به تو از عشق و وفا هیچ نگویندچون دغدغه مردم این شهر حجاب است/تن را بدهی دل ندهی فرق ندارد/یک آیه بخوانند گناه تو ثواب است/ای کاش که دلقک شده بودم نه شاعر/در کشور من ارزش انسان به نقاب است/هر جای جهان مرتبه زن بلند است/در کشور من زن مثل میت به حساب است/خریدند تنت را و بریدند کفنت را/به یک آیه و چند سکه ببستن دهنت را/نه روحی به کار است نه عشقی به بار است/فقط شهوت مردانه به اندام تو یار است/شکستند دلت را و غرور و حرمتت راسکوتت گرفت از تو تمام فرصتت رابه نانی تو راضی شدی و هیچ نگفتیهمین است که جاهل زده بر تو همتت را

من فقط هنر شوهرداری،بچه داری،اطلاعات دینی و روایات بلدم.به دردتون میخوره؟؟؟

البته خیاطی و سیاه قلم و خطاطی و اینا هم بلدم ولی نمیشه آموزش داد.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم تاج و ریسه ی عروس.دسته گل.بدلیجات.رومیزی و زیرانداز.کوسن.گلسر.گیفت و....درست میکنم.

معلم مرا بخاطر سفید بودن دفترنقاشی ام تنبیه  کرد و همه خندیدند😢اما من خدایی را کشیده بودم که همه میگفتند دیدنی نیست❤❤
2714

من خیاطی رو فول بلدم هر كسی خواست در خدمتم حتی سوال بپرسم با عكس نشون میدم فقط به جاش دعا كنین خدا فرزند سالم و صالح نصیبم كنه تا گره از مشكلات زندگیم باز بشه

خداوندا سپاسگذارم .      
من فقط هنر شوهرداری،بچه داری،اطلاعات دینی و روایا بلدم.به دردتون میخوره؟؟؟ البته خیاطی و سیاه قلم و ...

سیاه قلم خیلی دوس 👏😍👍

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
من فقط هنر شوهرداری،بچه داری،اطلاعات دینی و روایات بلدم.به دردتون میخوره؟؟؟ البته خیاطی و سیاه قلم ...

چرا نمیشه،  از الگوی خیاطیت و توضیحاتش عکس بگیر، از وسایل مورد استفاده تو سیاه قلم و چنتا توصیح لازمش بنویس و ی عکس بزار نشون بده چرا سخت میگرین همه چیو

2706