2737
2739
عنوان

ام آر آی جنین در شیراز

2628 بازدید | 15 پست

چون خودم خیلی مراکز سونو و رادیولوژی و بیمارستانهای خصوصی و دولتی شیراز رو دنبال ام ار ای جنین جستجو کردم این تاپیک رو گذاشتم تا اگر مادر بارداری در شیراز نیاز به ام ار ای جنین داشت مثل من سردرگم نشه. در حال حاضر ام ار ای جنین در شیراز فقط در بیمارستان سعدی(شهید فقیهی) انجام میشه. امیدوارم کمکی کرده باشم و ایشالا که همه مادرها و نی نی هاشون سلامت باشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برای زمانی که در سونوگرافی عارضه ای تشخیص داده بشه  چون دقت ام ار ای بیشتر از سونوگرافی است برا ...

عزیزم شما ام ار ای جنین انجام دادین

گر نگهدار من آنست که من میدانم..شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد. پسرم تمام زندگیمه خدایا شکرت هزار بار
برای زمانی که در سونوگرافی عارضه ای تشخیص داده بشه  چون دقت ام ار ای بیشتر از سونوگرافی است برا ...

سلام ببخشید ام ار ای جنین برای جنین ضرر نداره؟؟و مثل سونو همه چیز چک میشه مثلا وزن جنین؟؟مایع امونیک؟

وقتی خدا هست دلیلی بر ناامیدی نیست.خدا جونم امیدم به خودته.الهی شکر

تو رو خدا اگه پیامو میبینید جواب بدید.شما تم ار ای جنین کردید؟روی گوش چشم یا چیز دیگه جنین اثر نزاشت؟؟؟؟

2738
عزیزم شما ام آر آی جنین انجام دادین؟؟تهران کجا انجام میدن؟؟

من انجام دادم مشکلی نبود نوزادم 5ماهشه الان.ولی الکی نرو.اگه واجبه برو

من انجام دادم مشکلی نبود نوزادم 5ماهشه الان.ولی الکی نرو.اگه واجبه برو

عزیرم مشکلتون چی بود که براتون تجویز کردن؟؟من آلفافیتوپروتئینم بالاست..سونوی آنومالی گفتن بچه سالمه...ولی نسخه ام آر آی هم دارم که هنوز انجامش ندادم...کجا انجام دادین شما؟؟مگه ضرر داره برای جنین؟

عزیرم مشکلتون چی بود که براتون تجویز کردن؟؟من آلفافیتوپروتئینم بالاست..سونوی آنومالی گفتن بچه سالمه. ...

کیست توی سر.بالاخره ادم نره بهتره همه این چیزا

2706