2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببخشید،این امپول رو میزنین قبلش دارو میخوری که فولیکولات بالغ شن؟چطوریه؟بعد این آمپول رو میزنین تا آزاد بشه بعد اقدام میکنین؟

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
ببخشید،این امپول رو میزنین قبلش دارو میخوری که فولیکولات بالغ شن؟چطوریه؟بعد این آمپول رو میزنین تا آ ...

بله قبلش دارو ميخوري بعد ميري سونو فولي خوب داشتي آمپول ميزني آزاد ميشه

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.
من اول شهريور١٣سيكلم بود ظهرش امپول زدم همون شب و فردا شبش رابطه داشتيم و خداروشكر باردارم

میشه برام توضیح بدین که قبل امپول دارو میخورین ک کیفیت تخمکتون بالابره و فولیکول بالغ بشه بعد امپول میزنین ک ازاد بشه بعد اقدام میکنین؟این رو دکتر بهتون گفته انجام دادین؟

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
بله قبلش دارو ميخوري بعد ميري سونو فولي خوب داشتي آمپول ميزني آزاد ميشه

این روش رو دکتر میگه انجام بدی؟ینی دکتر گفت انجام دادین؟

یعنی اینقد موثره؟

خب قبلش قرص لتروزول خورده بودم ١٢سيكلم رفتم دكتر هر دو تخمدانم فولي درشت داشتن يكي١٨يكي١٩ و من فرداش آمپول زدم و ٢شب رابطه داشتيم فقط اخه مسافرت بوديم 

امروز ج آز مثبت بود

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.
2706