2726

خیلی ها جدیدا دارن میرن گرجستان،جریان چیه؟

جیز،جیز،جیز،جیززززززززززز، اهل دعوا کردن و کل کل نیستم پس بیخودی تلاش نکن, اگر توهین و دشنام بهم بدی , جوابت رو نمیدم در واقع شعور و شخصیت و کلاسم اجازه نمیده باهات همکلام بشم, چون نادان را از هر طرف بنویسی نادان میشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فامیلمون بعد کلی تحقیق گرجستانو  انتخاب کردیه ماه تفلیس بودن عالی بود الان مهر ماه میرن گرجستان دیگه خونه زندگیم میبرن 

۳۰ مهر روز جهانی لکنت زبانه مسخره بازی در نیارینا از همتون انتظار سورپرایز دارم  😂💔

عموی همسرم اونجاست 

خیلی خیلی راضی ان

هم از لحاظ مناطق گردشگری خوبه هم خوراک و پوشاک

ی مزیت داره اونجا میتونی ملک بخری چون قیمتا مناسبه و چن سال دیگه سیتیزن کشورای اروپاییو بگیری

Lea  
چطوریه؟ اب و هواش رطوبتیه مثل شمال؟ یا خشکه؟ شهرش تمیزه؟ انگلیسی بلدن؟  رفتار مردمش چطوره؟ غذاه ...

برای مسافرت خیلی کشور خوب و ارزونیه 

توی اینترنت هم سرچ کنی اطلاعاتش هست

ولی حس میکنم برای یه زندگی بلند مدت خسته کنندست

نمیدونم والله

من شنیدیم با 250 میلیون میشه اونجا براحتی شرکت ثبت کرد و اپارتمان خرید. اون الان زمانی که پول ما بی ارزش شده

جیز،جیز،جیز،جیززززززززززز، اهل دعوا کردن و کل کل نیستم پس بیخودی تلاش نکن, اگر توهین و دشنام بهم بدی , جوابت رو نمیدم در واقع شعور و شخصیت و کلاسم اجازه نمیده باهات همکلام بشم, چون نادان را از هر طرف بنویسی نادان میشه.
عموی همسرم اونجاست  خیلی خیلی راضی ان هم از لحاظ مناطق گردشگری خوبه هم خوراک و پوشاک ی مزیت ...

به همین راحتی نیست اقامتشم به معنی مقیم شدن دایم نیست عموم رفته بود میگفت تو بازه های یه ساله اقامت تمدید میشه البته منم از عموم که به همین قصد رفته بود شنیدم دقیق نمیدونم  

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

اولا که گرجستان جز اتحادیه اروپا نیست خانمی که اشتباه گفتی. بعدم اینکه اصصصصصصلا انگلیسی بلد نیستن و مشکل بیکاری دارن اگه پول داری که با سودش اونجا زندگی کنی خوبه وگرنه نه چون زبانشون سخته 

2706