2733
2739
عنوان

ماه محرم وصفر و آرایشگاه ...

1300 بازدید | 44 پست

سلام       

خانوم ها شما توی این ایام محرم و صفر  آرایشگاه میرید؟  یعنی مثلا کلیه امور ارایشگری رو مثل اصلاح  رنگ مو و... انجام میدید یا نه ؟ اگر نه و بله چرا؟؟؟

من خودم را دوست دارم     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه نیاز داشته باشم بله

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

به جز عاشورا و تاسوعا برای اصلاح میرم اره 

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡

بند ابرو چون واقعا تمیزی وبهداشته،،بقیه کارا هم گناه نیست ولی چون از قدیم احترام خاصی واسه این ایام قائل بودن من انجام نمیدم میذارم بعد صفر،،چون اصولا جشنی هم برگزار نمیشه که 

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪

بله 

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  
2738
2706