2737
2734
عنوان

خواهرام حسودن؟؟

312 بازدید | 22 پست

رفته بودم دانشگاه ( دوره عكاسي) أستاد ميخواست بهم تجاوز كنه

به خواهرام گفتم يه ماه تو خونه خوابيده بودم 

سه روز پيش خواهر كوچيك ترم ميگفت همه به من متلك ميگن ، گفتم اعتماد به نفس ت رو بالا بيار ... وسط حرف ما ابچي بزرگه داد و فريال كه تو اعتماد به نفس نداري ، درست صحبت كن ، داد ها ميزد ، سوار ماشين بوديدم منو از ماشين پياده كرد ! 

امدم خانه ديدم ميگه حقت كه استاد بهت تجاوز كنه بدبخت ، تو ادم نيستي اشغال ، و..... 

خلاصه تا من حرف ميزنم حتي نصيحت ميكنم ، هر دو بهم ميپرن،  انگار بهم وصل ن ، هر دو با هم قهر ميكن هر دو با هم آشتي ميكنن ، 

بعضي أوقات فكر ميكنم من ادم بدي ام كه اينقدر تنهام

عضويتت مبارك مريض

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تجاوز تو دانشگاه؟!

خدايي ما رو چي فرض كردي؟

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2731
2738

😞😞انشالله که حسود نیستن

خدایا هرکی دلش یه تودلی میخواد هرکی دوست داره توی رگ هاش یه نبض دیگه باشه به حق بزرگی و عظمتت به ارزوش برسون😄منم کمکم کن نی نیم سالم و سلامت بدنیا بیاد🤗

😐😐😐😐😐

جوني جونوم بياا دردت به جوونوم شب مهتاب سي تو آواز ميخونوم

همينجووري خواستم تِز بدم😑

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
فضای دانشگاه هنر افتضااااحه 😒😒😓😓

ميدونم

ولي مكان كه نيست!

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
Are

بمیرم برات همینه ساندویچی عزیزم بچه های وسط نمی دونم چرا عاقل تر می شن و معمولا بهتر هم عمل می کنند اون ۲ تای دیگه حسادت می کنند 

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا سپردم به خودت انتقام من را خودت با عروس دومشون بگیر
2706