2726
عنوان

ليزر موهاي زايد

| مشاهده متن کامل بحث + 182 بازدید | 28 پست
چند روزه رفتي عزيزم  منم بعد از دوهفتس واقعا تغييري نكرده و نريخته و كلفته كاملا به من گفت هم ...

من هفته پیش دوشنبه رفتم

شما هد روز شیو میکنی؟

دستگاه لیزر شما چی بود؟

برا من الکس بود

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار😍

من هم چونه ام موهای زخیم داره یه جلسه رفتم جلسه دوم رو فردا میرم برای من حدودا 1.3 ریخته هفته اول همون جوری بودن اما یواش یواش ریختن بیکینی یه جاایش مو دراورده ولی زبربغلم اصلا در نیاورده 

اصلا نباید از ریشه بکنی باید شیو کنی 

گاه دنیا فقط با یک نفر پر میشود ........................

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من هم چونه ام موهای زخیم داره یه جلسه رفتم جلسه دوم رو فردا میرم برای من حدودا 1.3 ریخته هفته اول هم ...

متىجه نشدم يك سومش ريختن؟؟

برا منم به سي درصدي ريخته تقريبا 

پس طبيعيه،؟؟

اره عزيزم هرروز شيو ميكنم  اينجاهم الكساندرايت بود

ادامه بده جلسه اول رو تازه رفتی

خودتم که میگی ضخیمه پس حالا شاید دو سه جلسه طول بکشه خودسو نشون بده

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار😍
ببخشيد منظورم صورتت بود  صورتتون بعد از دوهفته چقدرش ريخت؟؟

چونه ام تقریبا میشه گفت نصف شده ولی اولاش همن طور بود یه 10 روزی طول کشید تا ریخت 

متىجه نشدم يك سومش ريختن؟؟ برا منم به سي درصدي ريخته تقريبا  پس طبيعيه،؟؟

اره عزیم تقریبا یک سوم تا نصفش ریخته مابقیش هنوز هست 

من کل صورتم کلک مانند هست فقط چونه و خط ریشم یه کم مو داره خط ریشم که کلا مو ساده است ولی چونه ام موهای زبر و تیغ تیغی حالا نمی دونم کل صورتم رو برم یا نه الان فقط چونه و پشت لبم رو میرم 

سلام عزیزم من دیروز وقت لیزر داشتم از اپراتورش سوال کردم 

گفت از 100 درصد 80 درصد موها در نمی یان و 20 باز درمیان که این درصدها بستگی به پوست و مو و ... دیگه داره و اینکه حتما حتما 4 جلسه رو باید بیایی بعد از اون شش ماه تا یکسال یکبار باید بری شار ژ 

روی موهای کلکی جواب نمی ده و فقط روی موهایی که کلفت هستن جواب میده تاکید داشت به هیچ عنوان موهای کلکی رو لیزر نکنید که بدتر زیاد میشه