2726
عنوان

خانمای باسلیقه رنگ کمد دیواری

3331 بازدید | 9 پست

چه رنگی باشه که هم خوشگل باشه هم روشن ودلباز وهم اینکه چند سالی رنگش از مد نیوفته.

برا میز تلویزون دیواری هم همینطور یه رنگ خوشگل بگین.

سفيد هاي گلس😍😍 چندين ساله مده و خيييليم به روز

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کمد دیواری اگه از این معمولیاس که رنگ دیوار باشه بهتره . اما اگه کشویی هست میتونی آینه بزاری . وگرنه سفید رنگ خوبیه . 

با همین نیمه همین معمولی ساده بسازدیــــر کردی نیمـه ی عاشق ترم را باد برد

من سفید ام دی اف زدم البته توی کار و دورش قوه ای تیره هست چون در اتاق خواب اون رنگیه... خیلی قشنگ شد

خودشون گفتن گلس رو برای کمد دیواری پیشنهاد نمیدیم

کابینتهام گلس سفید هست

سفید خیلی خوبه البته دورش هم سفید باشه چون تو خونه های امروزی که کوچیکن خونه رو بزرگتر نشون میده 

تو هفته ی ششم توی سونو وختی من و همسرم صدای قلب جنین رو شنیدیم 😍😍اون لحظه ی قشنگ رو آرزو میکنم واسه ی همه ی کسایی که منتظر مامان شدنن 🤲