2733
2734

سلام دوستای گلم اگه کسی مامای همراه خوب میشناسه تو تهران با قیمت مناسب میشه بهم معرفی کنه.

به نظرتون خودم تنهایی از پس زایمان تو بیمارستان دولتی برنمیام؟

میشه اگه تجربه دارین بهم کمک کنین؟

هر روز واسه مادرای منتظر دعا میکنم. مثل نمازی که نمیذارم قضا بشه. خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن. خدایا فقط از خودت میخوام نه هیچ کس دیگه
هیجی ماما همراه بیخوودیه...ماما خصوصی خوبه

یعنی چی مامای خصوصی عزیزم؟

هر روز واسه مادرای منتظر دعا میکنم. مثل نمازی که نمیذارم قضا بشه. خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن. خدایا فقط از خودت میخوام نه هیچ کس دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بچه ها ماما ی همراه حدودأ چه قیمته؟

شنیدم حدود سیصد ایناس

گرفتن مامای همراه بهترین تصمیم زندگیت میشه واقعا تو اون لحظات کسی باید باشه ک بهت روحیه بده.تنهابودن سخته.حتما بگیر

خدایااااااااااا شکررررررت خودت مواظب نی نی کوچولومون باش.چترم باز باشد یا بسته فرقی نمیکند. بی تو همیشه خیس بارانم...  
2738
اون معاینه ت میکنه فقط دستکاری بیش از حد نمیشی...‌و زایمانتو ب عهده داره و برشت میزنه

بیمارستانم اجازه نمیده گلم  اونو

گرفتن مامای همراه بهترین تصمیم زندگیت میشه واقعا تو اون لحظات کسی باید باشه ک بهت روحیه بده.تنهابودن ...

ممنون عزیزم. شما تهرانی؟ کسی رو‌میشناسی؟

ممنون عزیزم. شما تهرانی؟ کسی رو‌میشناسی؟

نه عزیزدلم تهران نیستم

خدایااااااااااا شکررررررت خودت مواظب نی نی کوچولومون باش.چترم باز باشد یا بسته فرقی نمیکند. بی تو همیشه خیس بارانم...