2726
عنوان

مجردا بخونن

489 بازدید | 16 پست

#مجردها_بخوانند

اگر طرف مقابلتان بهانه‌هایی مثل این‌که:

تو فرد ایده آل من هستی اما من آدم زندگی مشترک نیستم،

تو گزینه‌های بهتر از من می‌توانی داشته باشی،

دوستت دارم اما نمی‌توانم به خاطر برخی مشکلات با تو ازدواج کنم و...

شما را معطل می‌کند،  زود رابطه را تمام کنید.

ℹ️این افراد نه آن‌قدر شهامت آن را دارند که بگویند هیچ‌وقت فکر ازدواج با شما نیستند و هدفشان صرفاً دوستی و وقت‌گذرانی است، و نه آن‌قدر قابل اعتماد هستند که بتوانید به تغییر نظرشان درباره ازدواج امیدوار باشید.

✅برای خودتان ارزش قائل شوید و موقعیت‌های بعدی زندگی‌تان را به خاطر بودن در یک رابطه عقیم و بی‌سرانجام هدر ندهید.

هر روز واسه مادرای منتظر دعا میکنم. مثل نمازی که نمیذارم قضا بشه. خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن. خدایا فقط از خودت میخوام نه هیچ کس دیگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وای من نامزد کردم ب نظرتون بخونم یا نه  بعد محرم ی تاریخ دیدیم فقط بریم محضر صیغه بخونیم

ازدواج ینی زندگی مشترک، ظرف شستن مشترک، توالت شستن مشترک، ناهار و شام خوردن مشترک، خرید مشترک، خنده مشترک، گریه مشترک، شادی مشترک، غم‌مشترک، پولداری مشترک، بی‌پولی مشترک، ... اگه این چیزارو بلد نیستین لطفا ازدواج نکنین!

گل گفتی عزیزم همچین موردی برای خواهر من پیش اومد

بعدش کلی گریه کرد

ولی الان خدا رو شکر دیگه حالش خوبه و داره با یه پسر خییلی خوب نامزد میکنه

باید دنیا را کمی بهتر از آنچه تحویل گرفته ای ، تحویل بدهی.اینکه بدانی حتی یک "تو" ، با بودن "تو" راحت تر نفس میکشد یعنی موفق شده ای.❤💛#"گابریل گارسیا مارکز"
اونی ک ده باراومده خاستگاریت قابل اعتماد آیا 

اگه به خاطرت چیزی از دست داده یا توی زندگی اش تغییری ایجاد کرده آره به نظر من. اما اگه همینجوری اومده فقط خواستگاری که همه بلدن بیان خواستگاری

هر روز واسه مادرای منتظر دعا میکنم. مثل نمازی که نمیذارم قضا بشه. خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن. خدایا فقط از خودت میخوام نه هیچ کس دیگه
2706