2737
2734
عنوان

حلقه نامزدی + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1791 بازدید | 26 پست

خیلی قشنگه حیفه کاریش نکن پشیمون میشی

سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچکس بعید نیست...                                                تو چه دانی که پس هر نگه ساده ی من چه جنونی چه نیازی چه غمی ست....
حلقه نامزدی که هیچوقت نمیفروشن.پس کاری به سنگین بودنش نداشته باش.برای اینکه دلش نشکنه یکی از این تک ...

ممنونم خیلی نظرت خوبه 

خیلی انگشتر زنونس 

شبیه انگشتر های مامانمه 😢

گل در بر و می در کف و معشوق به کام است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وای خیلی دو دلم . مامانمم میگه قشنگیش تو دست معلوم میشه 

من که خیلی خوشم اومده ازش.🙈💍واقعآ نازه 

سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچکس بعید نیست...                                                تو چه دانی که پس هر نگه ساده ی من چه جنونی چه نیازی چه غمی ست....
2738
مرسی عزیزم ، ناقابله  نظر شما خیلی خوب بود  میگم این رو یه مناسبت دیگه بهم بده

اره میتونی بگی از این خیلی خیلی خوشم اومد ولی واقعا مناسبتش برا نامزدی زیاد جالب نیست یه عکس از مدلی که دوس داری بفرست بگو این تیپی بگیره و اونو نگه داره مناسبت دیگه عیدی یا تولدی چیزی بهت بده البته اگه راحت میتونی بگی 

اره میتونی بگی از این خیلی خیلی خوشم اومد ولی واقعا مناسبتش برا نامزدی زیاد جالب نیست یه عکس از مدلی ...

اره راحتیم اولش گفت باهم بریم خرید 

اما من گفتم بذارم خودش بره ببینم تاچه قیمت مد نظرشه بخره یه وقت زیاد سنگین یا سبک بر ندارم بسپارم به خودش 

ولی الان بهش میگم تک نگین سفید بخره برام .

گل در بر و می در کف و معشوق به کام است.