2733
2734
عنوان

اختلاف سن و وزن دوقلوهای ناهمسان

21099 بازدید | 61 پست

سلام. من دوقلو باردارم ناهمسان. هفته 28 دخترم 1040 بود پسرم 930. سنشون هم یه هفته اختلاف داشت. خیلب نگرانم. کسی تجربه داشته در این زمبنه؟

خودت داری میگی ناهمسان! 

یعنی هیچ ارتباطی با هم ندارن...  درآخر ممکنه یکیشون 3 کیلو باشه اون یکی 2کیلو هیچ مشکلی هم نداره 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نگرانی نداره   پیش میاد من خیلی دیدم دوقلو ها وزنشون یکی نبوده

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر
2738

فكر نكنم مشكلي داشته باشه اتفاقا تازگي هايه فاميلمون دوقلوهاش دنيا اومدن بعداز اينكه چهل روزشون بود ديدمشون تفاوت وزنشون كامل مشخص بود مامانشون گفت تو سونو هم اين تفاوت وزن بوده هر دو هم سالمن

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 

عزیزم منم همینطور بودن دوقلوهام سونو همیشه یک هفته برای بچه بچهی دوقلو اختلاف داره

من هفته 34 رفتم سونو یکیشون 2030 بود یکیسونم2150 بود با یک هفتهاختلاف

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
دوقلوهاي من يك كيلو اختلاف داشت وزنشون 

شما هر شب داری یه چییز از دوقلوهات میگی که من فقط تعجب میکنم😂😂😂😂😂😂😂

چرا یک کیلو مگه چند بودن

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
2706