2726
عنوان

توروخداكمكم كنيد

117 بازدید | 16 پست

سلام من ٢٢سالمه شوهرمم٢٥سالشه هنوز عقديم شوهرم خيلي مغروره يني وقتاي كه قهرميكنيم خيلي دير ميادسمتم ما خيلي عاشق هم بوديم ولي الان احساس ميكنم نيستيم اون واسه راحتي من خيلي تلاش ميكنه وقتي اومد هيچي تداشت ولي الان هم خونه هم ماشين داره ولي خرجموزياد نميده ميگه خونمون آماده شدبيسترخرجت ميكنم تورابطه هم خوبيم ولي خيلي كم واسم وقت ميذاره بهونشم اينه ك سركاره هميشه هم گوشيش رمزداره ك من نميدونم خيلي خسته شدم چيكاركنم؟ي بارحتي به سرم زد جداشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چقدر حساسی الکی.خب هنوز عقدی اون که نباید تو عقد خرجت بده.درسته عقد هم وظیفه داره ولی خانواده هایی فکر میکنن تا عروسی نگرفتن وظیفه خرجی زنشون به عهده پدر دختره.

الکی حساس نشو زندگیتو خراب نکن.تو رابطه زندگی هر دو نباید من باشن باید گاهیی یکی بشه نیم من

خدا جون میدونم مراقب همه نی نی ها و بنده هات هستی ممنون  
خوب بشین باهاش حرف بزن  بگو اگه اینجوری باشه من نمیتونم ادامه بدم

بسیار موافقم ،حاضرم همسرم هیچی نداشته باشه ولی به اندازه عشق و محبت بده و وقت بذاره .... این خانم تا ی چیزی می گه نامزده می گه حالا بذار مشکلات تموم بشه بیشتر خرجت می کنم ! خیلی زوده برای اینجور قالب گرفتنا تو عقد ... ! امیدوارم با حرف به نتیجه برسید اسی جان

آنکه در طرز غزل نکته به حافظ آموخت /یار شیرین سخن نادره گفتار من است 

رمز گوشی رو هم بشین براش توضیح بده و بگو که داری با این کار حساس میشی روش و دلت میخواد چیزی بینتون مخفی نباشه.بگو رمز بذار ولی به منم بگو.فقط با حرف زدن اونم تو زمان و مکان مناسب همه چی درست میشه

خدا جون میدونم مراقب همه نی نی ها و بنده هات هستی ممنون  
٥ساله عقديم چون من دانشجوراه دوربوديم چن ماه ديگه عروسي ميكنيم

عقدت خیلی طولانی شده ...ببخش این حرفو می زنم ناراحت کنندست ولی عادی شدی براش  ... 

آنکه در طرز غزل نکته به حافظ آموخت /یار شیرین سخن نادره گفتار من است 

اون هميشه ميگه من خيلي دوست دارم واسه تودارم زحمت ميكشم ك توآسايش باشي ولي رمزگوشيش اذيتم ميكنه البته بهش اعتمادم دارم ميدونم خيانت نميكنه چون هميشه ميگه كسي ك خيانت كنه زنشم بهش خيانت ميكنه ولي بازم ...ته دلم يكم ناراحتم

2706