2726
عنوان

حس میکنم شوهرمو دوست ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1928 بازدید | 55 پست
همین الانشم حس خوشبختی ندارم باهاش.نمیدونم چمه واقعا مرد خوبیه اما من نمیدونم چرا اینطوری شدم.حس میک ...

خودت رو سرزنش نکن٬ دنبال دلیل و ایراد توی خودت نگرد٬ دوست داشتن کلی الِمان های مختلف داره که مقدار زیادیش هم ناخودآگاهه و کاملا دست خود آدم نیست. اگر از حالا احساس خوشبختی نداری بعدا بدتر هم میشه. اینکه طرف آدم بدی نیست یا یک سری اخلاق خوب داره دلیل خوبی برای ازدواج نیست... من اگر جای تو بودم جدا می شدم٬ اینطوری شاید هردوتون بعدا بتونین با یک نفر دیگه خوشبخت بشین. 

اگر سوالی در مورد مهاجرت٬ ویزای تحصیلی٬ پناهندگی و... در اروپا دارین می تونین ازم بپرسین٬ سعی می کنم جواب بدم. 
عزیزم با هرکس دیگه ای هم ازدواج کنی هم اخلاق خوب داره هم بد.تازه شما میگی اخلاقای خوبش خیلی بیشتره.پ ...

یه اخلاق بدش اینه که خیلی قهر میکنه ولی زمانی هم که قهریم جلوی جمع طوری برخورد میکنه که همه فکرمیکنن من چقدر خوشبختم از این دو رو بودنش متنفرم.با داداشش شریکه نه حساب کتابی دارن نه هیچی این منو خسته کرده اصلا نمیدونم چقدر درامد داره ک بتونم برای ایندم برنامه ریزی کنم و یه جورایی از قیافشم راضی نیستم خانواده‌ی خیلی بدی داره ولی کلا طرفدار منه.ببین اونقدرها هم بد نیستا ولی من نمیفهمم چمه اصلا چی میخوام از این زندگی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای خدااااا همین کاراش عصبیم میکنه اصلا نمیذاااااره ازش دور شم دیوونم میکنه.ادمیه که اهل قهر کردنه یه ...

پس انقداویزونته ازش زده شدی ..حرف جدایی رونزن بیچاره اخلاقشم خوبه ک... اصلاچرابه این فکرمیکنی ک سری ازش؟چ ربطی داره مگه ازاول خودت انتخابش نکردی؟

پروردگارا فقیر آن است ک تورا ندارد..♡
این چه حرفیه میزنی چه ربطی داره آخه

خوب وقتی یکی دیگه تو دل آدمه آدم خوشش نمیاد از طرف خوب قبل عقد چرا این حسو نداشت عقد کرد  که الان بگه خیلی خوبی داره ولی من فکر میکنم سر ترم قبلش چرا به فکر سر بودنش نبود

رابطه ایجادکن ولی واردرابطه کسی نشو حیوانات هم به جفت یکدیگر کاری ندارند
2728
یه اخلاق بدش اینه که خیلی قهر میکنه ولی زمانی هم که قهریم جلوی جمع طوری برخورد میکنه که همه فکرمیکنن ...

خب اینکه خوبه ابروداری میکنه پیشه جمع دوسداری محلت نده جلوی بقیه مسائل شخصی بنظرم نبایدجارزده بشه منم اگه قهرباشم دوستندارم بقیه بفهمن..خوددانی 

یه اخلاق بدش اینه که خیلی قهر میکنه ولی زمانی هم که قهریم جلوی جمع طوری برخورد میکنه که همه فکرمیکنن ...

به نظرم اگه اونم راضیه یه سر مشاور برید حتما.

چون الآن دودلی و تکلیفت با خودت مشخص نیست .خدایی نکرده یه تصمیمی میگیری بعد پشیمون میشی

دخترم زندگیمه🌹
اگر بدت میاد که نمیتونی تحمل کنی ازدواج نکن. نه خودتو بدبخت کن نه اون مرد رو

ازش بدم نمیاد ولی زیاد دوسش هم ندارم.ولی باز میگم اگه جدا شیم و ببینم بهش علاقه دارم اونوقت چکارکنم؟اصلا دیوونه شدم

نه باور کن نه با کسی هستم نه عاشق کسی دیگه شدم.اصلا هیچکس تو زندگیم نیست

چرا قبل عقد به این فکرنبودی که ازش سر تری که هم پدرو مادرتو عذاب بدی هم اون مردو اذیت کنی

رابطه ایجادکن ولی واردرابطه کسی نشو حیوانات هم به جفت یکدیگر کاری ندارند

نگو اینجوری عزیزم اینکه دورو نیس برعکس خیلیم خوبه ک نمیخاد کسی متوجه مشکلاتتون بشه چون اینطوری راه دخالت اطرافیان باز میشه

یکم فک‌کن خوبه تو جمع باهات بد قلقی کنه

دلم آرامشی خدایی میخواهد
پس انقداویزونته ازش زده شدی ..حرف جدایی رونزن بیچاره اخلاقشم خوبه ک... اصلاچرابه این فکرمیکنی ک سری ...

من خودم انتخابش کردم از قبل میشناختمش پسرعموی رفیق صمیمی من بود انقد متین و اروم و مودب بود که همه ازش خوششون میاد یعنی وقتی داشتم ازدواج میکردم فکرمیکردم بهترین انتخابمو کردم.ولی الان نمیدونم چرا اینطوری شدم اصلا هم هیچ مردی تو زندگیم نیست

من خودم انتخابش کردم از قبل میشناختمش پسرعموی رفیق صمیمی من بود انقد متین و اروم و مودب بود که همه ا ...

بیشتربه چیش فکرمیکنی؟ک احساس میکنی دوسش نداری

به نظرم اگه اونم راضیه یه سر مشاور برید حتما. چون الآن دودلی و تکلیفت با خودت مشخص نیست .خدایی نکرد ...

خیلی خیلی احتیاج دارم به یه مشاوره.من حتی صددرصد نمیدونم که دوسش دارم یا نه.واقعا متوجه نمیشم که چمه.

2706