2726
عنوان

حس میکنم شوهرمو دوست ندارم

1928 بازدید | 55 پست

چندوقتیه که از شوهرم خسته شدم و حس میکنم نمیخوامش البته ما تو عقدیم.شوهرم اخلاقای بد داره ولی خوبیاش خیلی بیشتره نمیدونم چکار کنم دلم میخواد ازش جدا شم ولی دلم برای پدرمادرم میسوزه.توروخدا یکم دلداریم بدین

دوران نامزدی و عقد و... برای همینه که اگر متوجه اشتباهتون شدین نرین زیر یک سقف.

دوست داشتن و عشق اساس زندگی زناشوییه. اگر از حالا دوستش نداری٬ به نظرت می تونی یک عمر باهاش خوشبخت باشی؟

اگر سوالی در مورد مهاجرت٬ ویزای تحصیلی٬ پناهندگی و... در اروپا دارین می تونین ازم بپرسین٬ سعی می کنم جواب بدم. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خوب اخلاق هاشو به پدر و مادرت بگو اونها تحربشون بیشتره بهتر راهنمایت میکنن

خدا جون مرسی که تا الان دستم را گرفتی باز هم به من کمک کن که از پس مشکلات بر بیام خدا جونم
حتما عاشق کسی دیگه ای شدی یا با کسی هستی

این چه حرفیه میزنی چه ربطی داره آخه

خدا جون مرسی که تا الان دستم را گرفتی باز هم به من کمک کن که از پس مشکلات بر بیام خدا جونم
دوران نامزدی و عقد و... برای همینه که اگر متوجه اشتباهتون شدین نرین زیر یک سقف. دوست داشتن و عشق اس ...

همین الانشم حس خوشبختی ندارم باهاش.نمیدونم چمه واقعا مرد خوبیه اما من نمیدونم چرا اینطوری شدم.حس میکنم ازش سرترم و میتونستم شوهر بهتری داشته باشم

همین الانشم حس خوشبختی ندارم باهاش.نمیدونم چمه واقعا مرد خوبیه اما من نمیدونم چرا اینطوری شدم.حس میک ...

یعنی کسی دیگه ای رو می خوای 

ی مدت ازش دوری کن ببین حس ات عوض میشه یا نه.بعد تصمیم بگیر

ای خدااااا همین کاراش عصبیم میکنه اصلا نمیذاااااره ازش دور شم دیوونم میکنه.ادمیه که اهل قهر کردنه یه مدت خودش باهام قهر بود منم محلش نمیذاشتم ولی هرروز خونمون پلاس بود اصلا عجیبه برام

2706