750
44
عنوان

حس میکنم شوهرمو دوست ندارم

437 بازدید | 52 پست

چندوقتیه که از شوهرم خسته شدم و حس میکنم نمیخوامش البته ما تو عقدیم.شوهرم اخلاقای بد داره ولی خوبیاش خیلی بیشتره نمیدونم چکار کنم دلم میخواد ازش جدا شم ولی دلم برای پدرمادرم میسوزه.توروخدا یکم دلداریم بدین

دوران نامزدی و عقد و... برای همینه که اگر متوجه اشتباهتون شدین نرین زیر یک سقف.

دوست داشتن و عشق اساس زندگی زناشوییه. اگر از حالا دوستش نداری٬ به نظرت می تونی یک عمر باهاش خوشبخت باشی؟

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رنگ تیکر همینطوریه٬ جنسیت رو نپرسیدیم می خوایم موقع تولد بفهمیم. :) نی نی سایت یک رنگ خنثی هم برای تیکر اضافه کن لطفا! 

خوب اخلاق هاشو به پدر و مادرت بگو اونها تحربشون بیشتره بهتر راهنمایت میکنن

خدا جون مرسی که تا الان دستم را گرفتی باز هم به من کمک کن که از پس مشکلات بر بیام خدا جونم
764

عزیزم با هرکس دیگه ای هم ازدواج کنی هم اخلاق خوب داره هم بد.تازه شما میگی اخلاقای خوبش خیلی بیشتره.پس دلیلتون چیه؟ اخلاقای بدش چجوریه؟خیلی بده؟

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حتما عاشق کسی دیگه ای شدی یا با کسی هستی

این چه حرفیه میزنی چه ربطی داره آخه

خدا جون مرسی که تا الان دستم را گرفتی باز هم به من کمک کن که از پس مشکلات بر بیام خدا جونم
دوران نامزدی و عقد و... برای همینه که اگر متوجه اشتباهتون شدین نرین زیر یک سقف. دوست داشتن و عشق اس ...

همین الانشم حس خوشبختی ندارم باهاش.نمیدونم چمه واقعا مرد خوبیه اما من نمیدونم چرا اینطوری شدم.حس میکنم ازش سرترم و میتونستم شوهر بهتری داشته باشم

خودت و شوهرت چندسالتونه

اینایی که میان بهتون میگن پیر شدی، چاق شدی، لاغر شدی، اینجوری شدی، اونجوری شدی...ازشون ناراحت نشین، اینا آرزوشون بوده آینه توالت باشن ولی دیگه دست روزگار باهاشون یار نبوده😳
737
همین الانشم حس خوشبختی ندارم باهاش.نمیدونم چمه واقعا مرد خوبیه اما من نمیدونم چرا اینطوری شدم.حس میک ...

یعنی کسی دیگه ای رو می خوای 

اگر بدت میاد که نمیتونی تحمل کنی ازدواج نکن. نه خودتو بدبخت کن نه اون مرد رو

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا از بابت فرزند سالم. صالح. خوش قدم. خوش سیما. خوش آتیه ای که بهم لطف فرمودی ممنونم
ی مدت ازش دوری کن ببین حس ات عوض میشه یا نه.بعد تصمیم بگیر

ای خدااااا همین کاراش عصبیم میکنه اصلا نمیذاااااره ازش دور شم دیوونم میکنه.ادمیه که اهل قهر کردنه یه مدت خودش باهام قهر بود منم محلش نمیذاشتم ولی هرروز خونمون پلاس بود اصلا عجیبه برام

774
همین الانشم حس خوشبختی ندارم باهاش.نمیدونم چمه واقعا مرد خوبیه اما من نمیدونم چرا اینطوری شدم.حس میک ...

خودت رو سرزنش نکن٬ دنبال دلیل و ایراد توی خودت نگرد٬ دوست داشتن کلی الِمان های مختلف داره که مقدار زیادیش هم ناخودآگاهه و کاملا دست خود آدم نیست. اگر از حالا احساس خوشبختی نداری بعدا بدتر هم میشه. اینکه طرف آدم بدی نیست یا یک سری اخلاق خوب داره دلیل خوبی برای ازدواج نیست... من اگر جای تو بودم جدا می شدم٬ اینطوری شاید هردوتون بعدا بتونین با یک نفر دیگه خوشبخت بشین. 

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رنگ تیکر همینطوریه٬ جنسیت رو نپرسیدیم می خوایم موقع تولد بفهمیم. :) نی نی سایت یک رنگ خنثی هم برای تیکر اضافه کن لطفا! 
عزیزم با هرکس دیگه ای هم ازدواج کنی هم اخلاق خوب داره هم بد.تازه شما میگی اخلاقای خوبش خیلی بیشتره.پ ...

یه اخلاق بدش اینه که خیلی قهر میکنه ولی زمانی هم که قهریم جلوی جمع طوری برخورد میکنه که همه فکرمیکنن من چقدر خوشبختم از این دو رو بودنش متنفرم.با داداشش شریکه نه حساب کتابی دارن نه هیچی این منو خسته کرده اصلا نمیدونم چقدر درامد داره ک بتونم برای ایندم برنامه ریزی کنم و یه جورایی از قیافشم راضی نیستم خانواده‌ی خیلی بدی داره ولی کلا طرفدار منه.ببین اونقدرها هم بد نیستا ولی من نمیفهمم چمه اصلا چی میخوام از این زندگی.

ای خدااااا همین کاراش عصبیم میکنه اصلا نمیذاااااره ازش دور شم دیوونم میکنه.ادمیه که اهل قهر کردنه یه ...

پس انقداویزونته ازش زده شدی ..حرف جدایی رونزن بیچاره اخلاقشم خوبه ک... اصلاچرابه این فکرمیکنی ک سری ازش؟چ ربطی داره مگه ازاول خودت انتخابش نکردی؟

خدایاشکرت،،،بخاطراینکه تواین همه هیاهوی روزگارهنوزمن ارومم درکنارعشقم...  
این چه حرفیه میزنی چه ربطی داره آخه

خوب وقتی یکی دیگه تو دل آدمه آدم خوشش نمیاد از طرف خوب قبل عقد چرا این حسو نداشت عقد کرد  که الان بگه خیلی خوبی داره ولی من فکر میکنم سر ترم قبلش چرا به فکر سر بودنش نبود

رابطه ایجادکن ولی واردرابطه کسی نشو حیوانات هم به جفت یکدیگر کاری ندارند
727