2726
عنوان

داستان عبرت+ يكي از عزيزانم+زمين گرده🌏

| مشاهده متن کامل بحث + 6969 بازدید | 174 پست
مازندرانی هستی؟اخه اونا اول کلمات م میگن مکله مسر مخدا😎 حالا مرده عشق وحالشو کرده دومی دلشو زده یا ...

خخخ نه ،من تند تايپ ميكنم نصفش غلطه هميشه٠ 

نه قدر زن اولو دونسته، چون واقعا يدونس، 

از هرچي مرده متنفرممم

خداجانم خودت بهم كمك كن   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط انلاین شدم بگم وسط ناراحتیام که الانم قلبم درد میاد خندم گرفت از پستت.خصوصا اون قسمتا که حروفو ت ...

خيلي ديووننم، بين خودمون باشه كلي وجدان در عذابم كه باهاش اينجور حرف زدم٠

قلبت درد نگيره خواهر ناراحت نباش😓

خداجانم خودت بهم كمك كن   
2728
خیلی هم کم سن نبوده که خیانتشو بزاریم پای کم سن بودنش و بچگیش  خیانت کردن برمیگرده به ذات پلیدو ...

مردا مث زنا نيسن، ماشالا تو هر سني فعالن، روانشناسا ميگن تو چهل سالگي تازززه حس جوونانه دس ميده بهشون، الله اكبر از دسته اين موجوده سه پا٠

خداجانم خودت بهم كمك كن   

داستانت خیلی شبیه زندگی ماست پدرم یه زنه رو صیغه کرد و بردش ترکیه اونجافهمید بایه مرده رابطه داره و کلی کتک کاری کرد و کتک خورد خدازد پس کلش دست ازاین کارا برداشت خدا خودش جای حق نشسته جواب دعاهای مامانم داد 

دختر قشنگم میدونم لیاقت بغل کردن و بوسیدنتو نداشتم قلب نازنینت طاقت نیاورد از ناشکری های من منو ببخش اغوش خدا واست جای بهتریه تا من عزیزکم اون دنیا منتظر میمونم تا بیای پیشم ببخشید نتونستم بوست کنم مامان منو ببخش 
داستانت خیلی شبیه زندگی ماست پدرم یه زنه رو صیغه کرد و بردش ترکیه اونجافهمید بایه مرده رابطه داره و ...

واقعا زمين گرده، دعاي دل شكسته هرجور بشه قبولع😓😓مادرت بخشيده ؟

خداجانم خودت بهم كمك كن   

نمیدونم از دلش خبرندارم من میخوام تاپیک بزنم وارد نیستم تازه واردم میشه راهنماییم کنید 

دختر قشنگم میدونم لیاقت بغل کردن و بوسیدنتو نداشتم قلب نازنینت طاقت نیاورد از ناشکری های من منو ببخش اغوش خدا واست جای بهتریه تا من عزیزکم اون دنیا منتظر میمونم تا بیای پیشم ببخشید نتونستم بوست کنم مامان منو ببخش 
نمیدونم از دلش خبرندارم من میخوام تاپیک بزنم وارد نیستم تازه واردم میشه راهنماییم کنید 

اره عزيز، ببين بالاي صفحه، همونجا كه قرمزيه(رنگش نميدونم دقيق) نوشته تاپيك و يكي ديگه نوشته نظر سنجي، بزن رو تاپيك عنوان بنويس و حرفات هم تو كادر بزرگه و ثبببببت

خداجانم خودت بهم كمك كن   

با احترام به حقوق همجنسانم . اینا دو موضوع بی ارتباطن 

ازدواج مجدد برای مرد حرام و عیب نیست . خیانت اون خانم بخاطر اشتباه آقا بود ک  یه دختر کم سن برداشت و اون دختر دنیاش با مردی ک همسن پدرشه فرق میکرد و  دلش یه پسر زمان خودشو میخاست استغفرالله

خدایا شکرت برای همه چیز
یکی از دوستای من زاهدانیه میگفت تو زاهدان زن دوم گرفتن اصلا زشت نیست 😨😨😨😨😨😨😨😨

چون عرب هستن فك كنم، تو بين عربا بد نيس، خدايااااا نيار به سرم از اين چيزا😰

خداجانم خودت بهم كمك كن   
2706