2726
عنوان

داستان عبرت+ يكي از عزيزانم+زمين گرده🌏

| مشاهده متن کامل بحث + 6969 بازدید | 174 پست

و جالب تر از همه اين مرده كه رابطه داشته با زنه، يه ادم كله گنده اداري بوده٠  روانه بيمارستان ميشن و يه نصفه روز اونجا ميمونن و ميرن كلانتري، و الان هم در زندان تشريف دارن، ولي سنگسار نميشن چون بايد ٤ تا شاهد عاقل و بالغ باشه٠ اما چه فايده؟ ابرو و احترام برميگرده؟ عشق زن اول و قلب شكستش درست ميشه؟ پسره درست ميشع؟ و حالا الان ميگم چرا زن گرفته٠ دستم شكستتتتت

خداجانم خودت بهم كمك كن   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
و جالب تر از همه اين مرده كه رابطه داشته با زنه، يه ادم كله گنده اداري بوده٠  روانه بيمارستان م ...

دستم شکست 

وای مردم 😂😂😂😁😀😀🤣🤣🤣🤣

وقتی فکر میکنم ممکن است تمام زندگیم را از قبل نوشته باشی ،لبخندی مسرت بخش تمام وجودم رادربرمیگیرید و دیگر مانند گذشته برایم رعب آور نیست .وای خدا چه زیباست زندگی که به دستان تو نوشته شده باشد .و من بیصبرانه منتظر فرداهایی زیبا و خداگونه و هستم.فرداهایی که خوشبختی عشق خداگونگی موفقیت معنویت ثروت  تلاش دانش معرفت نبوغ سلامتی زیبایی آرامش ومعجزات خدانوشت، بینظیر برایمان در نظر گرفته ای......⁦❤️⁩⁦⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦خدایا با تمام وجود تلاش میکنم در دستانت آسوده به نظاره بنشینم،تا مبادا با خودمحوریم خدانوشتهایت را خدشه ای وارد شود .(((و اینست راز تو برای همه مان که خوشبختی ها را پاک کردیم و .........)))

اين زن دوميه خودش بدبخت بوده٠ خودش مطلقه بوده  و پدرش در ازاي بدهي كه داشته ميفروشتش به اين اقا، اونم اول قبول نكرده اما ديده جوونه و خوشگله و گول خورده،، اما چه فايدع٠ خوده من انقدر گريه كردم برا دل زن اولي٠ ميميرم براش انقد خانومه٠ اما چشاش پو از غمه٠ خوشحالم نشده٠ تازه ميگن از بچه ها بايد ازمايش dnaبگيرن٠ هووووف٠

خداجانم خودت بهم كمك كن   

تو هر صفحه دوتا خط تایپ میکنه میگه دستم شکست بیشتر کلماتشم نامفهوم 

کلشو میتونستی تو یه پست بنویسی نمیدونم دنباله چی هستی فقط بدون با اینکار بی ارزش میشه نوشته هات

عشق یعنی آیلینو باباش😍😍😍💕 به نیت مادر شدن همه منتظرای نی نی💕اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ💕💕
2706