2737
2734
عنوان

داستان عبرت+ يكي از عزيزانم+زمين گرده🌏

| مشاهده متن کامل بحث + 6969 بازدید | 174 پست

پيچ پيچ ها شروع شد، ابن زن دوميه هم سرش تو اين گوشي لمسيا اينا٠٠  تا ابنكه به همسايه گف كه شماها كه نيستين يه مرد اومده خونه٠ هيچ كس باور نكرد، با اينكع شك مينداخت تو دلشون، اما اصن فك نميكردن

خداجانم خودت بهم كمك كن   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب مثلا کاربر قدیمی باشیم چ سودی داره یا چ اتفاقاتی میوفته.

والا هیچی نداره من گفتم بعضیا سرکار میزارن ادم میفهمه چون خیلی وقته اینجاس بالخره میفهمه بعد یکی دونفر جبهه گرفتن من نمیدونم چرا هم خنده دار بود هم عجیب

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..
2728

تو شهر ما هم یه دکتر هست مشنیش رو گرفت آورد طبقه پایین خونش، زن اولی یه سال نشست‌ بعد رفت تهران پیش بچه هاش، این یکی هم دو تا پسر آورد که هر دو مریض هستن و دارو ندارش رو خرجشون کرده! 

2738

به روز زن اوليه با شوهره و زن ميرن بيرون و و ميگن عصر برميگردن٠ بعده يكي دو ساعت يه كار برا اين اقا پيش مياد برميگرده خونه و ميبينه بعله، يه اقاي ديگه با خانومشون تو خونه هستن و البته چن ماهه كه رابطع دارن، ميگيره تا ميخووووره اين دوتا عنتر ميزنه و خودش هم اين وسط ميخوره يه چن تابي

خداجانم خودت بهم كمك كن   
به روز زن اوليه با شوهره و زن ميرن بيرون و و ميگن عصر برميگردن٠ بعده يكي دو ساعت يه كار برا اين اقا ...

آااااااااااخ دلم خنك شد

بالاخره طعم خيانت به شريك زندگي رو چشيد

ولي اين كجا و آن كجا 

در حق زن اولش خيلي بيشتر از اينارو كرده

واقعا ؟؟ اینکه آنلاین باشه مهمه ها نه اینکه فقط کاربری داشته باشه

بله سال 96 بود فکر کنم زیاد فعال نبود گه گاهی فک کنم تو تایپک ها کامنت میزاشت اونم برای کسی ک مشکلی داشته باشه یا کمک بخواد تایپک های الکی نمیومد

2706