2726

اين اتفاق درباره يكي از عزيزانمون هست، خودش حدودا سي و خورده و شوهرش چهلو خورده سن داش(حدودي) و سه تا بچه هم داشتن، زندگي خوبي داشتن و مهم تر از همه شوهرش يه مرده ابرومند بود، از اونا كه همه رو اسمش قسم ميخوردن و قبولش داشتن٠ ميگذره تا سره به جرياناتي(كه ميگم) اين اقا دلش ميخواد يع زن بگيره، و زن اولشو هرروز انقدر كتك ميزنه، انقدر ميزنه كه تمام بدن اين زن كبود و سياهه٠ به قول معروف زن اوله اين اقا اصلا نه زشت بود و به متانت و مهربوني زبون زد بودش٠ زن اولش هم هيچ جوره رضايت نميده، اما اين اقا هم كوتاه نمياد و به بدترين شكل ممكن زجر ميده و كتكش ميزنه، خانومش هم نه پدري و نه سرمايهه اي چيزي داشته كه بخواد طلاق بگيره، مجبور ميشه بعده چن ماه رضايت بده:( زن جديدشو كه ديدم اصن دهنم باز موند، دقيقا همسن دختر اوليه مرده، خوشگل هم بود، اما حس ميكردم شيطان رجيمه😾 هميشع و همه جا اين مرده زن جديدشو ميبرد، حتي يه بار خونه ماهم اوردش اما همه اينجور نگاش ميكردن😒😯😠 خلاصه از بزرگي و احترام اين اقا تو فاميل خ كم شد، خ زياد، و برا همه عجيب بود چرا مث علم عمر همه جا ميبرتش ، و زن اولش(😪)همه جا با سرافكندگي ميشست ٠

خداجانم خودت بهم كمك كن   

عزيزم نميخواي امضاتو درست كني؟؟

مخدا چيه😕

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فک کنم با یه گویش خاصی نوشته اشتباه نیست

يه بارم بهش گفتم گفت آره اشتباهه درستش ميكنم

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه  
2706