2737
2739
عنوان

آیا ۲۴ سالگی ازدواج کردن دیره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 884 بازدید | 57 پست

چقد حرف بدی میزنه توام ی چی جوابشو بده تا دیگه جرات نکنه اینو بگه 

مثلا بگووو پسسس  توام هیچکی بهت زن نمیداد مجبور شدی بیای منو بگیری 

24 سن ازدواجه ب نظرم خیلی خوبه

و روزی همه چیز مانند رویای من خواهد شد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی هم زود بوده. چون میبینه حساسی سر ب سرت میذاره. اینجور مواقع بگو وای خدا خیرت بده ک اومدی😂😂😂😉😉

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

وااااا چه شوهر بیکلاسی داری

بگو لابد تو هم پیر پسر بودی که اومدی خاستگاری دختر مونده😐😐😐 

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  
2738

به این حرفش فهمیده حساسی. بخاطر همونه. منم شوهرم موقع دعوا میگفت کاش پیش خانوادم میموندم .منم اتیش میگرفتم تا ازیه روانشناس راهنمایی گرفتم. دفعه بعد گفتم من از این حرفت ناراحت نمیشم واقعا خوشحالم میشم چون اگه پیش خانوادت بودی الان شرت از روسرم کم بوددیگه هرگز نگفت

خواهرمن درسی وپنج سالگی ازدواج کردبایه پزشک باشخصیت 

من در17سالگی ازدواج کردم بایه زرشک که هنوزبعدبیست سال نتونسته یه شغل درست وحسابی پیداکنه

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )

دوتا خواهر داره زیر ۲۰ سالگی ازدواج کردن یکیش یا یه بچه تو بغل طلاق گزفت یکیش شوهر وخانواده شوهرش روزخوشی براش نزاشتن.اونا بااولین خواستگارشون ازدواج کردن.بعد این شوهرم میاداین حرفو میزنه.منم جوابشو میدم.میگم خواهرات زودتر ازدواج کردن چه گلی به سرشون زدن.

شاید حرف بدی بهش میزنی مثلا یه بار من به شوهرم گفتم پشیمون از ازدواج باهات اونم همینو بهم گفت من ۲۲ سالم بود ازدواج کردم . البته یه خواهر بزرگتر مجرد دارم تو خونه . گفت الان کنار خواهرت نشسته بودی ور دل مامانت ازش نا راحت شدم بیشتر بخاطر خواهرم چون حرف منم خیلی بد بود . نباید اسم خواهرمو میاورد . چون خودش میدونه خواستگار زیاد داره ولی موردی که دلش بخواد ازدواج کنه نداشته 😐

با همین نیمه همین معمولی ساده بسازدیــــر کردی نیمـه ی عاشق ترم را باد برد
2706