2726
عنوان

مشاوره ژنتیک

283 بازدید | 17 پست

سلام دوستان عزیز

من پنج ماه پیش در 19 هفتگی بخاطر مشکل قلبی جنین سقط قانونی انجام دادم.ایا برای بارداری مجدد باید مشاوره ژنتیک انجام بدم؟خداروشکر یه دختر سالم دارم .کسی بوده شرایط من رو داشته باشه؟

سلام مشاور ژنتیک لازم نیست.‌جنین رو دادین برای پاتولوژی؟ 

یه آزمایش غلظت خون بده برای بارداری بعدی مشکلی پیش نیاد

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
سلام مشاور ژنتیک لازم نیست.‌جنین رو دادین برای پاتولوژی؟  یه آزمایش غلظت خون بده برای بارداری ...

منم تو دوبار بارداریم بچه هام مشکلشون عین هم بود دفعه دوم جنین رو فرستادیم پاتولوژی لازمه که خودمونم بریم؟

منتظر اتفاقای خوبم ...  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام مشاور ژنتیک لازم نیست.‌جنین رو دادین برای پاتولوژی؟  یه آزمایش غلظت خون بده برای بارداری ...

سلام مانترا جون

میشه سوالمو جواب بدین لطفا

من قبل از بارداری عفونت داشتم ک درمان 

کردم ولی مثل اینکه کامل درمان تشده

الان ترشحات سفید غلسظ و خارش دارم

ب دکترم ک گفتم گفت تا ۱۲هفتگی دارو نمیدیم خودتو با سرکه بشور

میهام ببینم اولا این عفونت تا اون موقع خطر نداره برای جنین؟و بعد اینکه سرکه چی خطر نداره؟خییلی نگرانم

ب لطف خدا در تاریخ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم رقم میخوره
2728
سلام مانترا جون میشه سوالمو جواب بدین لطفا من قبل از بارداری عفونت داشتم ک درمان  کردم ول ...

نه عزیزم سرکه خطر نداره انجام بده

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

ممنون مانتراجون😘

نه پاتولوژی که نفرستادیم چون با نامه پزشکی قانونی بود خودشون گرفتن.منم اونقدر اونجا درد داشتم و حالم بد بود که اصلا دنبال این چیزا نبودم

ازمایش غلظت و همه ازمایشهای پیش بارداری رو دادم خداروشکر خوب بوده

من طبیعی سقط کردم و بعد سقطم چهار دوره پریود شدم و الان توی ماه پنجمم به نظرتون میتونم اقدام کنم یا بهتره بازم صبر کنم؟!

ازمایشات پیش بارداری و کم خونی و سونو هم دادم همه خوب بودن

من طبیعی سقط کردم و بعد سقطم چهار دوره پریود شدم و الان توی ماه پنجمم به نظرتون میتونم اقدام کنم یا ...

منم مثل شما بودم,و بعد پنج ماه اقدام کردم,اگه آزمایشاتتون خوبه و مسکلی نداره مبتونین,اکثر دکترها هم مبگن سه ماه کافیه مگر کسی که جثه ضعیفی داشته باشه

سلام من وهمسرم دختر دایی وپسر عمه هستیم یه دختر ۸ساله خداروشکر سالم داریم الان قصد بارداری مجدد دارم در خانواده هیچ یک از ما مشکل ژنتیکی نیست،با این تفسیر که عمه من از مادربا پدر من یکی نیستن وفقط از طرف پدری یکی هستند،ما ازمایش ژنتیک قبل از ازدواج انجام ندادیم ایا نیازی هست؟؟چقدر طول میکشه جوابش اماده بشه ممنون

سلام من وهمسرم دختر دایی وپسر عمه هستیم یه دختر ۸ساله خداروشکر سالم داریم الان قصد بارداری مجدد دارم ...

ازمایش کاریوتایپ تقریبا دو ماه طول میکشه اماده بشه

موفق باشید,ایشالله به زودی نی نی دار بشین,واسه منم دعا کنید,خیلی دلم میخاد

ممنون

امیدوارم خدا به شما هم یک نی نی سالم و اهل صالح بده😚

برای منم دعا کنید سقطم خاطره خیلی بدی توی ذهنم حک کرده خیلیییییییییی درد کشیدم واقعا میترسم از بارداری😢😢😢

2706