2733
2739
عنوان

پسرم یه دونه سرفه کرده😂😂

321 بازدید | 21 پست

از صبح ول نمیکنه میگه پاشو بهم دارو بده سرفه کردم😂😂همه بچه ها بد داروئن این برعکسه.الانم رفته در یخچالو باز کرده میگه دارو میخوام. بهش میگم مادر جان ساعت ده و نیم دارو داری میگه نه پاشو دیگه چقد میخوابی.چند روزه سفکسیم میخوره مزه ش داده.دو سال و هفت ماهشه

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزمممم خدا برات نگهش داره 😍😍😍😍

I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid,  I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... عااااشقتم... عاااشقتم... مثه عطر دعا... مثه رنگ خدا... مثه من که نفس به نفس با تو ام همه جا...❤😍
2738
ای خدا جیگرشووووو.کی میشه پسر منم اینقدری شه 

انقدر زود میگذره که باورت نمیشه یه روز نی نی بوده

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚
عزیزمممم خدا برات نگهش داره 😍😍😍😍

قربونت برم.خدا عزیزای شما هم حفظ کنه

قربونت برم.خدا عزیزای شما هم حفظ کنه

ممنون😘

I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid,  I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... عااااشقتم... عاااشقتم... مثه عطر دعا... مثه رنگ خدا... مثه من که نفس به نفس با تو ام همه جا...❤😍
ای جووووونم😍😍😍دعاکن خدابه همه منتظرانی نی بده منم پنج ماهه اقدامم

انشاللا سال دیگه این موقع نی نیت بغلته عزیزم

انشاللا سال دیگه این موقع نی نیت بغلته عزیزم

ممنون .بعدسه ماه اقدام باردارشدم ولی سقط شدالأن میترسم میگم نکنه خدای نکرده دیگه نشم

این روزگار میگذرد خوب یاکه بد...
2706