2733
2734
عنوان

فردا صبح مراسم شیرخوارگان

622 بازدید | 58 پست

گفتم اگه یادتون نیست بگم فردا اگه دوست داشتین بچه هاتونو ببرین شیرخوارگان حسینی

اگه رفتین منم دعا کنید

التماس دعای فراوووون😢

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
دخترمن پیر شده ۲۰ماهشه میشه ببرمش🤔🤔🤔🤔 البته هنوز شیرخشک میخوره😁

ای جان 

خدانگهدارش باشه

چرا که نه حتماببرش

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
گرمه

صبح ساعت هشت

فکرنکنم افتاب صبح اذیت کنه

سالی یکباره بنظرم می ارزه

دخترمن پیر شده ۲۰ماهشه میشه ببرمش🤔🤔🤔🤔 البته هنوز شیرخشک میخوره😁

من خونه بابام داشتم میگفتم صب میخام برم مسخرم کردداداشم میگه الان خرس گنده شده ولی هنوز۱۸ماهشه یعنی نرم؟؟؟  

دوست داشتن یک نفر در این است که پیرشدن با او را بپذیریم.
دوست دارم برم  اما پسرم نمیخوابه، خودمم دیوونه ی خوابم خو چطور هشت پاشم؟؟؟؟؟

تنبل نباش جانم

یباره دیگه

اگه خدا بخاد میخام برم

التماس دعا عزیزم خیلی گیرم😢

دوست دارم برم  اما پسرم نمیخوابه، خودمم دیوونه ی خوابم خو چطور هشت پاشم؟؟؟؟؟

دقیقایکی دیگه ازدغدغه هام بهم خوردن ساعت خوابمه

دوست داشتن یک نفر در این است که پیرشدن با او را بپذیریم.
2706