2410
2553
عنوان

دعوامون +عکس

1841 بازدید | 69 پست

دارم دیوونه میشم به نظرتون تو این موقعیت باید چیکار کنم ما نزدیک یکساله که باهم دوستیم قصد ازدواج داریم .خیلی باهم خوب و خوش بودیم تا اینکه پریشب من بایکی از دوستام رفتم بیرون بهش نگفتم چون زنگ زدم که بگم جواب نداد بعد که زنگ زد گفتم بیرونم ولی برخورد بدی بام نداشت گفت من با یکی از دوستام که از ایتالیا اومده میخوایم شام بخوریم گفتم اوکی بعد ازوون شب ازین رو به اون رو شد اصلا زنگ نزده فقط یه شب بخیر صبح بخیر میگه منم گفتم بزارم تو حال خودش باشه اویطون بازی در نیارم اما دیگه تحمل نکردم پی ام دادم باز بد جواب میدا من هیچ کاره بدی نکردم خیلی دوسش دارم العان دارم گریه میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

منم یه دوست داشتم هندی بود همکلاسیم بود تو یه نیمکت مینشستیم گفت یه رازه نباید به هیشکس بگم منم به هیشکیییی نگفتم 😍😍 خواستم پز بدم 😛 

دمپایی تا دیسین کَلّوزَ😛  آدام آداما بیدفعه دییر 💁 لایک الموندا 😯   

بیخیال گشنش شد بر میگرده 

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
2706