1093
648

بعد زایمان چاق شدم اما با فیت شو تونستم 32 کیلو کم کنم اونم بدون قرص و دمنوش و ژل و گرسنگی:  

بیا عکسمو ببین

892

من مظفرم جاریمو هنوز ندیدم و صت در صت من ازاون خوشگلترم هرکی بگه نه با مگس کش میزنم تو ملاجش

I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid,  I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... عااااشقتم... عاااشقتم... مثه عطر دعا... مثه رنگ خدا... مثه من که نفس به نفس با تو ام همه جا...❤😍
1103

جاری ندارم ولی دوست نامزدم مثل برادر شوهرمه هر وقت با یه دختر جدید آشنا میشه اعتراف می کنم وقتی می بینم از من خوشگلتره ناراحت می شم 

اسماعیل بخشی ✌️سپیده قلیان✌️

نمدنوم والا 

چمدنوم والا 

😐❤

خووووووب منم استارت زدم!!!وزن فعلی ۶۱ کیلو .👈شدم ۵۷...😋 حالااااا من و ۵۶ کیلووشدن😄 وزن هدف ۵۰ کیلو با حفظ تناسب اندام😊💖چه تاریخ خوبی 👉۷/۷/۹۷👈    دلتون نخواد😋 شدم ۵۵ کیلو البته با هیکلی خوش فرممم😏 تا عید به اهدافم میرسم🙂 من شدم یک خانوم خوش اندام 😍 ‌پنجاه کیلو شدم خلاص 😊فهمیدم که دیگه بدون ورزش میمیرم😁رژیم نگرفتم فقط سالم خوری رو شروع کردم و ورزش ... از روزی ۳۰ دقیقه رسیدم به ۱و نیم ساعت 😍عالیهههه😊و به سادگیه یک تصمیم من تغییر کردم😚   

خوشبختاته از هر دو تا جاریمم خوشگلترم، از خود راضی هم خودتونید  

من رادین کوچولو کاربر سال ۹۵ هستم نتونستم با همون کاربریم بیام و با کاربری جدید اومدم، اسم کاربری جدیدم هم از شیرین زبونی پسرمه که به نوشابه میگه شیبادا   
1091

جاری ندارم و نخواهم داشت عروس یکی یه دونه ام

الکی مثلا خیلی هوامو داره ننه شوهرم🤣🤣🤣🤣

خداجونم یا دلمو اروم کن یا دستامو پرکن .توکل من بخداست میدونم منم مامان میشم یه روزی .                                                برام دعا میکنی 😘😘😘
1021