2737
2734

من دخترم ۲ سالشه. روزا بهش شیر پاستوریزه میدم شبا تو خواب ۱ تا ۲ بار شیر میخوره که شیر خشک میدمش.حالا میتونم روزا بهش ندم ولی شبا تا صبح رو چیکار کنم که کلا شیشه رو ازش قطع کنم؟ قبل خاب سیرش کنم نکنم باز میخوره تو خاب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تا دوسال ودماه شیرخودمو دادم

خب چه اشکالی داره شیر پاستوریزه تو روز بدی اتفاقا خوبه کاش پسرمنم پاستوریزه بخوره

ولی شیر شبشو ترک بده برا دندوناشم خوب نیس

چندشب سختی داره به جون بخر

خداوندا مرا به وسیله ی فرزند و عزیزانم مورد آزمایش قرار مده🙏      برای عاقبت بخیری پسرم صلوات میفرستی مهربونم❤  
2728
2738
من تا دوسال ودماه شیرخودمو دادم خب چه اشکالی داره شیر پاستوریزه تو روز بدی اتفاقا خوبه کاش پسرمنم پ ...

خب مسئله اینه چجوری ترک بدم نمیدونم. اکه شیر بخاد تو خاب ندم بیدار میشه

اب و این چزا هم میفهمه میگه فقط شیر

خانمها بچه من ۱۳ماهشه شیر خودمه میخوره ولی اصلا شیشه نمیخوره یعنی از اول بهش ندادم الان دوس دارم ابمیوه و شیر پاستوریزه با شیشه بدم به نظرتون چکار کنم شیشه بخوره ؟؟اصلا تا الان نخورده ممکنه بخوره؟

وزن شروع 
قبل خواب سیرش کن دیگه بیدار نمیشه

گفتم عزیزم سیر باشه نباشه همین اوضاعه. تازه جدیدا سیرش میکنم اخر شبا بالا میاره. یه تاپیک هم زدم همه گفتن ما بعد شام دیگه به بچه هامون هیچی نمیدیم😕😕

2706