2737
2734

سلام خانما  

ما فردا انشاالله حرکت میکنیم سمت مازندران.مقصد اصلیمون سوادکوهه که اونجا ویلا داریم.

جاهای دیدنی و شهرهای نزدیک به سوادکوه و هر چیزی که فکر میکنید لازمه مثل رستورانهای خوب،جاهای دیدنی،بازارهای ارزون و خوب رو بهم بگید.ازتون ممنون میشم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب بزار بگم 

توی شیرگاه یه جنگل هست به اسم پلنگ دره تهش ابشار داره 

تو زیراب دوتا امام زاده داره 

شهر ماهم بیایید خوشحال میشیم

یکم بعد شیرگاه الاشته که خونه رضا شاه اونجائه

خدایا مرسی بابت همه لطفایی که درحقم کردی😍😍😍
2731
شیرگاه

اهان من سمت زیراب و پل سفید و بیشتر میشناسم پارک جنگلی جوارم هست دریاچه ی شورمست هست سمت لاجیم هست روستای الاشتم قشنگه ولی خیلی جادش مناسب نیس و خطریه این ور زیاد بازار و اینا نداره برای بازار برو قائمشهر یا ساری یا بابلسر 

بازم اگر چیزی میخوای بگو بهت بگم

درخواست دوستی قبول نمیکنم
2738

خونه ویلایی ما هم اونجاست الان من ساکن سمنانم  شما زیرآبی درسته

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
قائمشهرم بیا خوشحالمون میکنی😉😉

پدرومادرم قائمشهرن

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
شیرگاه

شیرگاه بین زیرآب وقائمشهره