1421
1389
عنوان

کمک !!یه لحظه لطفا!!

137 بازدید | 13 پست

سلام دوستان وقت به خیر 

حدود۶ ماه میشه که ریزش مو شدید دارم و موهام نصف قبل شده احساس میکنم دارم کچل میشم

انقدر حرص میخورم دارم افسردگی میگیرم‌ (  انقدربهش فکر میکنم)دوستان اگه تجربه ای دارید یا راه کاری بلدید ممنون میشم کمکم کنید

منم ریزش مو داشتم همراه با خارش و شوره رفتم دکتر شامپو ضد قارچ داد با دارو خوب شدم.

دلخوش باش به باریکه‌‌ ی نوری که از بین چین های پرده روی تخت تابیده.به کتاب نیمه‌کاره‌ی روی میز ...به داغی فنجانت در هوای سرد...دلخوش باش به دو صندلی که هنوز روبه‌رو‌ی هم‌اند.به تنظیم کردن زنگ ساعت برای صبح فردا...به دفترچه‌ی کوچکی که رویاهایت را نگه‌ می‌دارد!که معنیِ همین ریز ریزهای سادهشاید "زندگی ادامه دارد" باشد😍😍.مژده_خردمندان

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

1390

موهاتو رنگ کردی؟

من این مشکل رو داشتم از عید تا یک ماه پیش که موهامو مجبور شدم کوتاه کنم ازمایش دادم کلی دکتر و هزینه کردم اخرشم مشکلی نبود بخاطر گذاشتن رنگ ریشه سوخته و ریزش پیدا کردن بعدم از وسط نصف نصف شدن و کم حجم موتاه کردم دیگ ریزش کم شد و تقویت میکنم طبق دستور دکتر شامپو سینره و هایرمو سینره میزنم 

بنده هم همینجوری بودم موهام داشت غیر از خدا هیچکس نبود میشد😁 دکتر واسه پوستم قرص ویتامین E داد،ریزش موهام خیلی کم شد!!!😲🤤درضمن شامپو سدر پرژک هم استفاده کردم،راستش نمیدونم تاثیر کدومشون بود🤔🤔.خخخ

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای سلامتی نی نیم و راحتی زایمانم دعا کنید،ممنون😗😗
1394