2737
2734
عنوان

تپش قلب دارم

93 بازدید | 10 پست

گاهی اوقات   

جدیدا هم بیشتر شده وقتی ازرچیزی ناراحت میشم یاداسترس  تپش قلب میگیرم    

درمانش میدونم قرص پراپرانول   نگید برو دکتر   ولی خسته شدم 

میشه برای حاجتم صلوات بفرستی؟

نه بابا دكتر نرو 

دكتر كاري نميكنه 

وقتي خيليييي شديد باشه سرفه هاي الكي بزن تاثير داره 

ولي خب كلا بخور قرصاتو ديگه 

طبيعيه مادر جان ادم از استرس همه بلايي سرش مياد تپش قلب كمترينشه😒

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فقط قرص خوردن برای تپش قلب کافی نیست باید جلوی اون چیزی که شما رو ازار میده بگیری من یه مدت به خاطر همین اضطراب و مشکلاتی که تو خانواده داشتم پیش روانپزشک رفتم و قرصی بهم دادن که خیلی خوب تاثیر گذاشته جلوی فکر و خیال و ناراحتی مو گرفته الان با اینکه یه ماهه مصرف میکنم نتیجه شو دیدم از همون هفته دوم اثرشو گذاشت

گل شیشه ای:سرباز ۱:اون دختر کوچولوإ ، یه ساله هروقت با قطار میام جبهه میبینمش...سرباز ۲:پس چرا مثل بقیه گل هاشو نمیده ؟ سرباز ۱:اون گل هاشو همینجوری نمیده بابتشون پول نمیگیره ، منتظره تا بچه‌ها برن کنار...                                                         سرباز ۲:برن کنار ؟ برای چی؟!                                         سرباز ۱:تا اون ادمی که دنبالشه رو پیدا کنه                     سرباز ۲:خب ، مگه کی رو میخواد پیدا کنه ؟                      سرباز ۱:اون ادمی رو که قراره شهید بشه                           سرباز ۲:این..این دخترکوچولو تا حالا به هر ادمی که گل داده اون ادم  شهید شده ...................لای لا لا لای لا لای لا لایییی...لای لالا لای لالای لاییی
2738