2726
عنوان

دکتر روغنی زاد!!!!!!!

1246 بازدید | 9 پست
سلام دوستان من دوساله بیمار ایشون هستم و خیلی ازشون راضیم اما میخوام ایشااله دوماه دیکه زایمان طبیعی رو با ایشون توی بیمارستان خاتم تجربه کنم اکه شماها با ایشون بودین میشه توضیح بدین از هزینه ها و کارشون و همه جیز کلا. راهنماییم کنین؟؟؟ ممنون میشم
بوووس
منتظرم
گل پسرم 1اسفند دنیامونو روشن کرد!!
سانتا جون مرسی که اومدی من شنیدم ششصد زیر میزی میگیرن!!! والله خوبه ششصد من راضیم

اما کلا میخوام بدونم کسی با ایشون طبیعی زایمان داشتن!!!! راهنمایی میخوام
گل پسرم 1اسفند دنیامونو روشن کرد!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من برای زایمان طبیعی سال 95 پیششون رفتم. در دوره بارداری خیلی مهربون و خوش برخورد بودن ولی روز زایمان من رو در حالیکه درد شدید داشتم جلوی  پرستارها دعوا کرد! برای زایمان هم، چون درد طبیعی نداشتم با قرص و آمپول درد مصنوعی ایجاد کرد که خیلی اذیت شدم. بخیه هم فقط 1 لایه زد (اینو ماما بهم گفت) که باعث عفونت و هزار دردسر شد. 

من سه روز پیش با ایشون زایمان طبیعی داشتم 

اصلا هزینه ی اضافه ای نگرفتن 

من دردامو توی خونه کشیدم و زمانی که دردام ۵ دقیقه یک بار شد کیسه آبم پاره شد و رفتم بیمارستان

از روند زایمانم که خیلی راضی بودم 

خانم دکترم خیلی با صبر و حوصله کارشونو انجام میدن و خیلی ام خوب بخیه زدن

اما واقعیت اینه که زایمان طبیعی بخش عمده ش به عهده ی خود مادره و دکتر به جز القای درد و آمپول فشار دیگه کاری نمی تونه بکنه مگر اینکه مثل من بخش عمده رو تو خونه بگذرونین