2726
نه فعلا خودم تو الویتم😂😂😂😂من زودتر جا گرفتم اگه تو هم می خوای پشت سر خانوم آقا احد وایس تا شلوغ ...

ممنون 

من شفا پیدا کردم🤣🤣😋🤣

خدایا ،ای کاش انقدر اب داشتم تا اتش جهنمت را با ان خاموش می کردم،و انقدر اتش داشتم که بهشت را با ان به اتش می کشیدم،تابندگانت تو را فقط به خاطر خودت دوست بدارند نه به خاطر بهشت و جهنمت🤗🤗🤗😍😍😍😍😍😚😚😚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ازدواج و اقابالاسر رو دوست ندارم عزیز دلم😊🌺❤️عکستم دیدم خیلی زیبایی

فدات شم عزیزم البته جسارت نبوده باشه. چون شما متخصص پوستید و خیلی خانومید گفتم حتما خیلی سختگیرید. محض کنجکاوی پرسیدم باز هم شرمنده.

خدایا بخاطر همه داشته ها ونداشته هایم شکر.
خوشبحالت😂😂😂😂😂

دیگه من زود جا گرفته بودم ۵ سال تو نوبت بودم نمدونی چه حالی بود😂😂😂😂🤣🤣🤣

خدایا ،ای کاش انقدر اب داشتم تا اتش جهنمت را با ان خاموش می کردم،و انقدر اتش داشتم که بهشت را با ان به اتش می کشیدم،تابندگانت تو را فقط به خاطر خودت دوست بدارند نه به خاطر بهشت و جهنمت🤗🤗🤗😍😍😍😍😍😚😚😚
2728
فدات شم عزیزم البته جسارت نبوده باشه. چون شما متخصص پوستید و خیلی خانومید گفتم حتما خیلی سختگیرید. م ...

عزیزم راحت باش😊🌺شرمنده اخه چرا باید باشی، ما دوستیم باهم اینجا ❤️😘😘😘😘😘😘😘

دیگه من زود جا گرفته بودم ۵ سال تو نوبت بودم نمدونی چه حالی بود😂😂😂😂🤣🤣🤣

اِی وای نکنه منم قراره پنج سال تو نوبت باشم😢😢😢آهای خانوم آقا احد با خودت یه فلاکس چای هم بیار✋

خدایا شکرت😍خدایا شکرت که میتونم حال بقیه و خوب کنم 😍خدایا شکرت که دارمت😍
اِی وای نکنه منم قراره پنج سال تو نوبت باشم😢😢😢آهای خانوم آقا احد با خودت یه فلاکس چای هم بیار✋

🤣🤣🤣🤣خیلی باحالی

بگو تخمه و پفکم بیاره

🤣🤣🤣🤣خیلی باحالی بگو تخمه و پفکم بیاره

باحالی از خودته جیگر😉

آره اتفاقا تخمه خیلی حال میده😂😂😂😂منم زیر اندازش و میارم😂😂😂

باحالی از خودته جیگر😉 آره اتفاقا تخمه خیلی حال میده😂😂😂😂منم زیر اندازش و میارم😂😂😂

عاشقتم😘😘😘

منم چادر میارم باهم بریم پیک نیک😁😁😁

فکر کنم بازم به شفا نیاز دارم🤣🤣🤣🤣

عاشقتم😘😘😘 منم چادر میارم باهم بریم پیک نیک😁😁😁 فکر کنم بازم به شفا نیاز دارم🤣🤣🤣🤣

منم خیلی عاشقتم😙😙😙😙آره عاشق چادرم.فقط بزرگ باشه که راحت باشیم 😉😉😉😉آره اصن ازت معلومه شفا لازمی 😂😂😂😂

منم خیلی عاشقتم😙😙😙😙آره عاشق چادرم.فقط بزرگ باشه که راحت باشیم 😉😉😉😉آره اصن ازت معلومه شفا لاز ...

🤣🤣🤣🤣

نگران نباش چادرش ۶ نفرس

فقط ناهار باتو دیگه من پیتزا می خورم با دلستر😋😋😋😋

شفا که سهله یه معجزه ای چیزی لازمه تامن درست شم😂😂😂

🤣🤣🤣🤣 نگران نباش چادرش ۶ نفرس فقط ناهار باتو دیگه من پیتزا می خورم با دلستر😋😋😋😋 شفا که سهل ...

آخ جووونم پس حسابی خوش میگذره 😁😁😁چشم اتفاقا پیتزاهام خیلی خوشمزه میشن😍تو نگران نباش من پیشه خدا پارتیت و میکنم که برات معجزه کنه

آخ جووونم پس حسابی خوش میگذره 😁😁😁چشم اتفاقا پیتزاهام خیلی خوشمزه میشن😍تو نگران نباش من پیشه خدا ...

وای مرسی😘😘😘😘😘

منم لازانیا میارم😋😋😋😋😋

اره پارتی بکن حتما😎😎😎😎

بزن بریم😁😁😁😁😁😁

شفا 😊😊😊😊

شفا😊😊😊😊😊(با ریتم بخون)

وای مرسی😘😘😘😘😘 منم لازانیا میارم😋😋😋😋😋 اره پارتی بکن حتما😎😎😎😎 بزن بریم😁😁😁😁😁😁 ش ...

ایول لازلنیا😅😅😅😅😅چشم حتما😉😉😉😉تو شفا شفا رو بخون منم میگم ایشاالله ایشاالله😂😂😂😂

ایول لازلنیا😅😅😅😅😅چشم حتما😉😉😉😉تو شفا شفا رو بخون منم میگم ایشاالله ایشاالله😂😂😂😂

🤣🤣🤣🤣🤣شفا

شفا

شفاااااااا

ششششفا

2706