2726
عنوان

****آرایشگاه عالییییییییی به تفکیک مناطق****

| مشاهده متن کامل بحث + 466286 بازدید | 1625 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
عزیزم من نامزدی و عروسی بتی رفتم و واقعا عالی شدم..... آرایش شیک و ملایم و در عین حال تغییر کرده بودم یه جوری درستت میکنه که 10 ساله دیگه هم عکساتو ببینی آرایشت قشنگه
CafeMom Tickers پسر گلم 92/10/5 به دنیا آمد. خدایا شکرت
بچه ها من اسم اسپوزا توی هروی رو از همین پیج شنیدم و چون توی هروی هست و نزدیک بو د به پیشنهاد بچه ها رفتم پیش سودابه اگه بدونین چه بلایی به سر موهای بلند و پرم آورد :((
ازش خواستم خیلی کوتاه نشه و layer بزنه مو به سرم نگذاشته که هیچی انقدر با تیغ بد زده که بعد از 3 ماه هنوز جای تیغ و قیچی رو موهامه و واقعا مثل خروس شده روزی نیست که ببینم حرص نخورم و ....بهش نگم.
آره به خدا فکر کردم موهامو خوب سشوار نکشیدن خودم بکشم درست میشه ولی الان 3 ماهه تو اعصابمه .هر کس میبینه شوکه میشه مه این چه بلایی به سر موهای قشنگه من آورده تا چند هفته که کش تو موهام بند نمیشد می افتاد.:(
ادرس ارایشگاه بتی مهدوی: م. مادر (محسنی) - خ. شاه نظری - ک. دوم - پ. ۳۹ - ط. دوم
تلفن : ۲۲۲۵۴۱۲۱ الی ۲, ۲۲۲۲۳۲۸۸
رعنا جان قیمت ابرو 10000 تومنه. من ابروهامو 5 ماه برنداشته بودم. هم برای من و هم برای خواهرمو پهن برداشت. اگه رفتی حتما تاکید کن که ترمیمی و پهن برات برداره.
بچه ها یه خانم تو محدوده جهان آرا - یوسف آباد تو خونه کار می کنه تو کرج 10 سال آرایشگاه داشته من واسه تولدم کوتاهی و میک آپ و شینیون رفتم پیشش کارش عالی بود قیمت هاشم خیلی خوب بود
2706