2703
2553
عنوان

****آرایشگاه عالییییییییی به تفکیک مناطق****

| مشاهده متن کامل بحث + 466061 بازدید | 1625 پست
من اسپوزا رفتم برای عروسی برادرم واقعاً سودابه کارش خیلی عالی عالی که می‌گم به تمام معنا عالیه تو میدان هروی من وقتی وارد مجلس برادرم شدم پدرشوهرم از هولش یه بوس از لپم کرد.
تو جلال آل احمد بین شهرآرا و نرسیده به گیشا آرایشگاه ماهرخ واقعاً عالیه من ابرو و کوتاهی و رنگ و مش اونجا می‌رم خیلی باادب و محترم همینطور کار خیلی عالی داشتن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
پس تا اینجا
--------------------
تهرانپارس --- گل آرا

پاسداران --- پارس پرنسس

فرشته --- سی سه بونیتا

گاندی --- فرح

ولنجک : زن (سهیلا : کوپ )

جردن : هستی (ترمیم ناخن : شیما )

آ.اس.پ : مینیاتور (گریم و میکاپ : فرزانه ) & ( شینیون : هایده )

نارمک....> چهره سازان ( رنگ و مش : ندا)

جلال آل احمدبین شهرارا و گیشا...>ماهرخ

ستارخان...>فرخنده-(ابرو:فاطمه-عروس:مریم داودی-موی عروس:فرخنده-شینیون:مریم-آرایش:سارا-رنگ و مش:رعنا)

میدان هروی...>اسپوزا

میرداماد...>صدف

تهران پارس...>گل سرخ(کوتاهی ناهید خوبه)
سلام ، میشه لطفاً سمت شرق تهران خیابان پیروزی یا منطقه نیروی هوائی هم آرایشگاه معرفی کنین که برای کار ابرو و رنگ و مش . البته آرایش و شینیون هم بهم معرفی کنین ممنون میشم .

آدرس و تلفن گل آرا را هم لطف کنین بگذارین . سوال دیگه اینکه کار کدوم ارایشگرش خوبه
2714
سلام دوستان، من اومدم، میبینم که کلییی جلو رفتین :))))))))

---------------

Nancy عزیز من تو سعادت آباد تعریف آرایشگاه آمیتیس و هما رو شنیدم اما خودم هیچ کدوم رو امتحان نکردم

++

مامان روستیک و مینای عزیز

شماره آرایشگاه گل آرا: 77298119، 77297966

در مورد آدرس هم 4و5 ماهی بود که فلکه اول رفته بودن اما باز هم می خواستن از اونجا هم برن، برای همین زنگ

بزنین آدرس جدید رو میتونین بگیرین اما حدود آدرس همون فلکه اول تهرانپارس هست
سمیرا جون میشه در مورد اسپوزا بیشتر بهم اطلاعات بدی، کار ابرو و رنگ و کوتاهی و میکاپ و خلاصه همه چی

کدوم پرسنلشون خوبه، در مورد محیط آرایشگاهش هم بگو، من از محیط هایی که خیلی خاله زنکی باشه و یا

خیلییییی تو حس باشن احساس خوبی ندارم، اسپوزا که اینطور نیست ؟؟
مریم جون من از کارشون راضی بودم، من میکاپ، براشینگ، شینیون، کوتاهی، رنگ، ابرو گل آرا انجام دادم از همش

راضی بودم اما از کار رنگش اونطور راضی نبودم، خوب هست اما عالییییی نیست، البته این نظر منه

++

اگه رفتی حتما بگو چه جوری و چه رنگهایی دوست داری چون اهمیت میدن، میکاپ سمانه و المیرا خوبه

آرایش کامل 25000تومن

اگه شنییون میخوای سارا از 15000 شروع میشه، اگه براشینگ مینا از 10000شروع میشه

ابرو هم غزاله 5000 تومن

2706